Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Привітання Політвиконкому Народної Партії до Дня Журналіста

05.06.2013

 

Шановні журналісти!

 

         Сьогодні працівники усіх засобів масової інформації відзначають професійне свято – День журналіста. Щиро вітаємо усіх, хто присвятив себе журналістській справі!

         Важко перелічити й оцінити всі грані і всю важливість обраної вами справи, осягнути вплив засобів масової інформації на різні сторони суспільного життя. Ваша роль у становленні демократичного суспільства є незаперечною, адже ви забезпечуєте відкритість та ясність політичних процесів. На жаль, нинішній політикум є непрозорим, і дуже часто корпоративні та меркантильні інтереси переважають над загальнонаціональними. Голос преси – це голос сумління суспільства. Ефективність та підконтрольність влади напряму залежить від спроможності реагувати на всі зауваження громадян і, в першу чергу, журналістів.

         Ви виконуєте високу і відповідальну місію – стоїте на сторожі інтересів громадянського суспільства. Ми переконані, що ваші знання, професійний досвід, висока відповідальність і надалі слугуватимуть утвердженню демократії і розвитку української держави.

         Шановні журналісти, від щирого серця бажаємо вам творчого натхнення, невичерпної енергії та сили духу у вашій нелегкій справі! Нехай розквітає ваш талант, зростає аудиторія шанувальників, а ваш шлях буде всіяний професійними успіхами!

 

Політвиконком Народної Партії

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".