Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ МОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО РАДІО

11.02.2013

Народна Партія обурена ситуацією, що склалася навколо припинення мовлення радіопрограм трьох мовників, які є єдиними повністю україномовними в державі. Так, радіо «Промінь» та радіо «Культура» присвячують свої ефіри висвітленню подій у сфері української освіти й культури. Окрім цього, завдяки команді професійних журналістів, яким вдалося завоювати чималу аудиторію радіослухачів, в ефір виходили цікаві мистецькі, літературні та музичні передачі.

5 лютого 2013 року Українське радіо, радіо «Культура» (третій канал Національного радіо України) і радіо «Промінь» припинили своє мовлення в багатьох регіонах України. Керівництво Національної радіокомпанії пояснює це тим, що 4 лютого Держкомтелерадіо внесло зміни до бюджетного кошторису, відповідно до якого фінансування на трансляцію радіопрограм трьох мовників зменшилося більше ніж у 7 разів порівняно з минулим роком. У зв’язку з цим 5 лютого Національна радіокомпанія відключила частину передавачів на середніх та ультракоротких хвилях, а також кілька FM-передавачів. Так, наприклад, програми радіоканалу «Культура» тепер можна почути лише в інтернеті та по дротовому радіо.

Народна Партія вважає неприпустимими такі дії влади і розцінює їх як намагання знищити українське радіо як єдиного українського мовника. Ми звертаємося до Прем’єр-міністра України з вимогою відновити фінансування трансляції Українського радіо в повному обсязі та припинити посягання на права його чисельної аудиторії.

 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".