Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА Політвиконкому Народної Партії. Україна стала іншою і вже буде такою, з якою рахуватиметься будь-яка влада, в якій люди вирішуватимуть свою долю

02.12.2013

Політвиконком Народної Партії засуджує дії працівників Міністерства внутрішніх справ України та бійців спецпідрозділу «Беркут», які у ніч на суботу 30 листопада вдались до звірячого застосування сили, побиття і незаконного припинення мирних акцій протесту на Майдані Незалежності. Ці дії стали тим спусковим механізмом, який одномоментно пробудив небайдужу частину суспільства.

Працівники МВС та спецпідрозділ «Беркут» вийшли за межі законності і людяності, придушивши мирні протести громадян, в основному молоді і студентства, представників громадських організацій та журналістів, які відстоювали європейські цінності.

Політвиконком Народної Партії вимагає від Генерального прокурора України негайного, всебічного та об’єктивного розслідування подій з придушення мирних акцій протесту, за результатами якого повинно настати кримінальне та політичне покарання для організаторів та виконавців.

Необхідно визнати, що Україна вже інша і з нею потрібно говорити серйозно, уміти визнавати помилки і демонструвати волю до їх виправлення, навіть із запізненням.

Вважаємо, що у цей кризовий момент багато буде залежати від Верховної Ради України. Вона повинна негайно, за участю Кабінету Міністрів України у повному складі, заслухати звіт уряду про події, пов’язані із розгоном демонстрантів, про урядові дії щодо підготовки угоди з ЄС і про наслідки Вільнюського саміту, про загальну економічну ситуацію в країні. І вже на цій основі запропонувати ряд кадрових рішень та розглядати питання про відповідальність Кабінету Міністрів України.

Закликаємо представників мирних зібрань відмовитись від захоплення та блокування інститутів влади. Неприйнятним є проведення дострокових Парламентських та Президентських виборів, з одночасною відставкою Уряду – бо країну чекатимуть хаос і анархія.

Звертаємось до всіх сторін конфлікту з проханням не відповідати насильством на насильство. Головне завдання на поточний момент – утримати громадянський мир, розпочати серйозний діалог, не допустити силового сценарію розвитку подій, інакше далі – прірва.

Політвиконком Народної Партії закликає конфліктуючі сторони усвідомити відповідальність, що Україна в небезпеці, перемістити напругу між владою та мирним зібранням, а також центр прийняття рішень, у Верховну Раду України.

 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".