Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин: "Україна вже інша і з нею потрібно інакше говорити"

02.12.2013

«Україна стала іншою і вже буде такою: країною з якою рахуватиметься будь-яка влада, країною у якій люди вирішуватимуть свою долю. Це головне», - переконаний В.Литвин. 


«Звіряче і нічим не вмотивоване побиття учасників маніфестації стало тим спусковим механізмом, який одномоментно пробудив суспільство, принаймні його небайдужу частину. За інших умов для цього потрібні були б роки», - зазначив він.


«Що ж штовхнуло на такі неадекватні дії? По-перше, відсутність реального розуміння настроїв і процесів у людському середовищі. По-друге, сприйняття його через уже зручних і зрозумілих політиків-опонентів. І третє, нерозуміння студентської молоді, але зі спогадами про події 1990 року за їх участі», - вважає В.Литвин.

За словами В.Литвина, «Прем’єр-міністр і Президент публічно жорстко засудили жорстокі дії правоохоронців, проте не продемонстрували не менш жорсткої кадрової реакції у частині притягнення до відповідальності керівних осіб».

«Чекати результатів розслідування з боку Генеральної прокуратури України рівнозначно посиленню напруження. Кризова політична обстановка вимагає негайних політичних рішень. За нинішньої ситуації краще перегнути, аніж приймати рішення навздогін», - вважає депутат.

«Україна вже інша і з нею потрібно інакше говорити – серйозно, уміти визнавати помилки і демонструвати волю до їх виправлення, навіть із запізненням», - наголосив В.Литвин.

«Це у випадку з провалом підписання угоди з ЄС поступили просто – всю відповідальність перевели на Росію. Сьогодні перекласти її немає на кого. Інша країна потребує серйозного діалогу, інакше – прірва», - констатує депутат.

«У цей кризовий момент багато буде залежати від Верховної Ради. Вона повинна негайно, за участю Кабінету міністрів у повному складі, заслухати звіт уряду про події , пов’язані із розгоном демонстрантів, про урядові дії щодо підготовки угоди з ЄС і про наслідки вільнюського саміту, про загальну економічну ситуацію в країні. І вже на цій основі запропонувати ряд кадрових рішень та розглядати питання про відповідальність Кабінету міністрів України», - сказав В.Литвин.

«Головне, щоб ці та інші дії супроводжувалися усвідомленою відповідальністю, що Україна в небезпеці», - наголосив депутат.

 

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".