Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА Політвиконкому Народної Партії

13.12.2013

Не час плести інтриги, прикриваючись волею народу!

Народна Партія з тривогою зазначає, що суспільно-політична ситуація в Україні набуває вкрай загрозливого характеру. Очевидним є факт: від політичної кризи країна сповзає до загального громадянського конфлікту. Реальністю стає загроза розколу та сепаратизму, у тому числі й через стравлювання і примушування людей визначитися: з ким вони – владою чи опозицією. Тоді як перші й другі не є уособленням всієї України.

Непідписання угоди України з ЄС про асоціацію – це та іскра, з якої спалахнуло полум’я людського невдоволення загальним станом справ в країні. Тотальне збіднення, корупція, яка стала частиною механізму управління, свавілля контролюючих, фіскальних і правоохоронних органів, неможливість відстояти правду, розгул злочинності, неприпустиме майнове розшарування суспільства, специфічна кадрова політика – це та інше призвело до переростання зневіри і роздратування людей в загальне озлоблення.

За таких умов намагання перетиснути сторони або перечекати складний момент, банальні заяви й проповіді, заклики та взаємні звинувачення лише посилюють суспільне напруження. Тим більше, що країна не об’єднана загальноприйнятними цінностями. До того ж сповна виявився розкол церкви. Вона відверто політизується і все більше нагадує партії, які до цього ж ще й моляться. У людей складається стійке враження, що усі головні дійові особи конфлікту можуть мати спільне в одному – готовності тягати вінки на можливу майбутню могилу України, аби лише довести свою правоту.

Вищий представницький орган народу – Верховна Рада – демонструє дивовижну відстороненість, політичне дезертирство, самоусунувся від виконання свого головного призначення – бути його голосом. Депутати перемістилися на мітинги і майдани, по суті розпалюють конфлікти та протистояння.

Народна Партія пропонує, закликає і вимагає, щоб Верховна Рада продемонструвала відповідальність перед народом, а не перед вождями і фінансово-промисловими групами, які розпочали боротьбу за владу. Не час плести інтриги, прикриваючись волею народу. Це нечесно! Нічого не варта боротьба за владу, коли є загроза втрати країни.

Ми вимагаємо, щоб Верховна Рада України взяла на себе місію всеукраїнського круглого столу, стала ініціатором суспільної дискусії щодо зовнішньополітичного вибору України. І загалом організації нашого державного життя та людського буття. Вона зобов’язана забезпечити публічний розгляд питання щодо причин конфлікту та дій сторін у спробах його розв’язання з відповідними адекватними рішеннями, обов’язковими для Кабінету Міністрів України.

Ми пропонуємо розглядати і вирішувати проблеми, що постали внаслідок майдану, послідовно, покроково, розширюючи таким чином платформу для знаходження компромісів і залагодження конфлікту в інтересах всього народу та держави.

У зв’язку з цим, Народна Партія рішуче підтримує запропонований групою позафракційних депутатів на чолі з Володимиром Литвином проект постанови Верховної Ради України «Про невідкладні заходи з подолання політичної кризи в Україні» №3723 від 03.12.2013 року як перший крок на шляху до врегулювання ситуації.

 

  Політвиконком Народної Партії 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".