Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин про українське село

26.11.2013

litvin1_color.jpgУ розмові з журналістами на Житомирщині народний депутат України Володимир Литвин торкнувся , за його словами, найболючішої для нього теми, проблеми виживання українського села. Литвин підкреслив, що село продовжує годувати країну і світ, а саме перебуває у злигоднях і має єдину перспективу – виживати.

За словами політика, інвестори, що займаються аграрним виробництвом, виснажують українські землі і абсолютно не переймаються тим, як живуть люди, які віддали їм в оренду свої земельні паї. А між тим, розбиваються сільські дороги, будинки дають тріщини через рух селами надважкого транспорту, забруднюється довкілля, через використання хімічних засобів обробітку ґрунту і рослин гине селянська худоба на випасах. І цю вервечку проблем можна продовжувати й продовжувати.

- Ніхто сьогодні не дає відповіді, яке сьогодення і який завтрашній день у сільських мешканців. За рахунок чого нам рятувати і в подальшому розвивати українське село? Навіть у самій назві міністерства закладено, що село розглядається державою з точки зору розвитку аграрного бізнесу. А як же сільські території? На мій погляд, нам потрібно мати Міністерство розвитку сільських територій, яке б дало відповідь на запитання: що відбувається в українському селі, і що і як потрібно зробити, щоб його відродити і розвивати, - підкреслив Володимир Литвин.

Як депутат – мажоритарник, Володимир Литвин чи не єдиний з народних депутатів, який весь час роботи поза парламентом проводить за роботою у селах округу, а це Новоград – Волинський, Ємільчинський, Червоноармійський і Баранівський райони Житомирщини. За майже рік депутатської каденції, який спливає 12 грудня, Литвин побував в окрузі 37 разів. Були випадки, що він приїздив і працював в окрузі 2 – 3 дні, щоразу проводячи особисті прийоми громадян та виконуючи якесь з тих зобов’язань, яке брав на себе в ході виборчої кампанії. Нагадаємо, що з кожною територіальною громадою округу № 65 Володимир Литвин уклав соціальну угоду, яка була оприлюднена і скріплена печаткою відповідної ради.

 

 

Алла Яковенко.

м. Житомир

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".