Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Привітання Політвиконкому Народної Партії до Дня працівника сільського господарства

15.11.2013

 Шановні працівники сільського господарства! 

          Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом.

         Завдяки вашим роботящим рукам, безмежному терпінню і витримці країна з року в рік отримує не лише достатню кількість продуктів харчування, а й нарощує свій експортний потенціал. Це тим більш значимо, що працювати вам  часто доводиться у складних економічних умовах, долаючи всілякі труднощі та негаразди.

     Народна Партія завжди підтримувала і буде підтримувати наших аграріїв. Вона переконана, що агропромисловий сектор має бути пріоритетним напрямком розвитку національної економіки. Ми за повне і безумовне виконання бюджетних програм дотації тваринництва та рослинництва, здешевлення кредитів, збільшення державного фінансування розвитку фермерських господарств, створення належних умов для реалізації вирощеної продукції, поліпшення інфраструктури села.

       У цей святковий день прийміть найщиріші побажання добра і щастя. Нехай втілюються у життя ваші благородні задуми, рясно колосяться багатими врожаями ниви.  Успіхів       вам, щедрої долі та родинного затишку! 

Політвиконком Народної Партії

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".