Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Наступного тижня відкриється XI сесія Верховної Ради шостого скликання

03.09.2012

 

Як розвиватимуться події в парламенті, які першочергові документи народним обранцям треба розглянути до жовтневих виборів? Чи встигне парламент ухвалити державний бюджет-2013 до листопада і що очікувати країні після перегонів? Про це ми поцікавилися в народних депутатів із різних фракцій.

Парламентарії мають розглянути держбюджет-2013

Ігор ШАРОВ (Народна партія):

- Накопичилося дуже багато важливих законопроектів, запропонованих як Президентом і Кабінетом Міністрів, так і окремими народними депутатами України. Вони стосуються підвищення соціального захисту громадян, ратифікації деяких міждержавних угод, економічного та гуманітарного життя країни.

Комплекс ґрунтовних реформ, запропонованих Президентом, потрібно впроваджувати в найближчі 2-3 роки. Часу залишилося не так і багато. Щось уже зроблено, але ще більше належить зробити. Нагадаю, що на шляху до модернізації країни ми вже ухвалили новий Податковий кодекс, почавши процес зниження податкового тиску на бізнес. За допомогою нової редакції Бюджетного кодексу було посилено фінансову підтримку місцевого самоврядування.

Завдяки пенсійній реформі врятовано від банкрутства Пенсійний фонд. Тривають адміністративна реформа, реформа систем охорони здоров'я та освіти. Парламент є локомотивом цих процесів, депутати ухвалюють відповідні законопроекти, і ми "на марші" завжди оперативно готові виправити помилки або неузгодженості, які іноді трапляються.

Найкращим результатом спільної роботи парламенту, уряду та Президента є і будуть, як правильно сказав Прем'єр-міністр України Микола Азаров, щоденна наполеглива праця, нові дороги, мости, вокзали, школи, дитячі садки, лікарні, перинатальні центри, оптові ринки, елеватори, транспортні термінали...

Фракція Народної партії розуміє, що розроблені главою держави, урядом і парламентаріями антикризові заходи спрямовані на поліпшення життя людей уже сьогодні, тому готові їх розглянути першочергово за пришвидшеною процедурою і підтримати ті кроки, які реально нестимуть людям позитивні зміни.

Не чекайте чогось несподіваного. Події розгортатимуться за класичним сценарієм. Напередодні виборів парламентарії намагатимуться максимально використовувати трибуну Верховної Ради для проведення агітації за себе та за ті політичні сили, представниками яких вони є. Опозиція, як і раніше, відхилятиме будь-які законодавчі ініціативи більшості без власних альтернативних пропозицій лише для того, щоб сподобатися виборцям.

Виборці мають розуміти, що вже тривалий період опозиційна частина Верховної Ради самоусунулась від парламентської роботи і займається винятково критикою, нічого не пропонуючи. І парламент давно вже діє за принципом: "Хто хоче працювати - той працює". Тобто караван іде...

Вважаю, що після завершення виборчого процесу в країні не буде ніяких екстраординарних подій, хоч би як цього бажали деякі політики. Україна й надалі йтиме шляхом реформ. Розпочнеться новий політичний сезон. Упевнений, що після обрання Верховної Ради України сьомого скликання настане певний організаційний період, а потім почнеться конструктивна робота з прицілом на рік виборів Президента. Переконаний, що в новому парламенті буде сформовано умови і для продовження продуктивної роботи вищого законодавчого органу держави, і також для поліпшення його іміджу на внутрішній і світовій аренах.

 

Газета „Голос України” №163 (5413) від 1 вересня 2012 року

http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=265743

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".