Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Інформаційний бюлетень Народної Партії № 167 (30.07 – 3.08.2012)

03.08.2012

1. Про парламентські вибори.

Парламентські вибори 2012 року стануть доленосними у питанні визначення головних політичних тенденцій в країні. Вони стануть увертюрою до президентських виборів 2015 року та у великій мірі визначатимуть їх перебіг. Насамперед вітчизняним політикам слід усвідомити, що вибори – це не поєдинок не на життя, а на смерть, це робота із виборцем, цивілізована практика оцінки своєї діяльності та декларація планів на майбутнє. „Нинішня передвиборна кампанія буде жорсткою і жорстокою. Результат виборів буде визначати тенденції 2015 року. Це буде примірка до наступних президентських виборів. Цим і буде визначатися жорсткість і жорстокість виборів. Вибори для України - це не просто демократична процедура як у стабільних країнах. У нас же вибори - це питання життя і смерті, бути чи не бути з усіма наслідками. це пов'язано з політичними війнами. В принципі, ми до цього звикли. Вибори у нас конфлікт. Але у нас всі важливі рішення приймаються завдяки конфлікту”, – вважає лідер Народної Партії, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

2. Про роль виборів в житті суспільства.

На разі український виборчий процес не сприяє розвитку суспільства, а політичне структурування відбувається повільними темпами. Необхідно створити умови більш відповідального ставлення громадян до свого вибору. Саме в результатів таких змін у суспільстві відбудуться і зміни і у політичній та партійній відповідальності народних обранців. „Те, що політичне структурування в Україні затягнулося, говорить про те, що вибори не виконують своє призначення. У нас немає партійної і політичної відповідальності. У багатьох випадках діє принцип: треба в опозицію, а потім знову - у владу. Тим більше, що пам'ять у людей коротка. Вони швидко забувають і мало питають”, – наголосив Голова Народної Партії, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

3. Про місцеве самоврядування.

На даний час в Україні нереально говорити про повноцінне місцеве самоврядування. Хоча організаційно, у правовому плані, самоврядування в Україні існує, ключовою проблемою є його матеріально-фінансове забезпечення. Для вирішення цієї проблеми необхідно делеговані повноваження цілком забезпечити фінансово. „Місцеве самоврядування в нас тримається багато в чому на героїзмі, на подвижництві людей, які працюють з громадами, які підтримують життєдіяльність країни. Держава повинна в особі центральної влади напряму реалізовувати повноваження, які вона делегує безпосередньо до органів місцевого самоврядування. Це формування бюджету знизу наверх. Я давно б'юся, щоб ми саме в такий спосіб формували бюджет. Я думаю, що він одразу збільшиться, як мінімум, на 100 млрд, бо буде зацікавленість, буде відповідальність, – підкреслив Голова Верховної Ради України, лідер Народної Партії Володимир Литвин.

4. Про ситуацію у країні та способи її покращення.

Україна перебуває в стані постійної нестабільності, економічної та політичної кризи. Для того, щоб змінити цю ситуацію, потрібно привести до влади якісно нових політиків, здатних працювати в інтересах усього суспільства, а не виконувати замовлення окремих олігархів. „Країна, що перехворіла на вірус „помаранчевої революції”, її громадяни повинні скинути зі своєї шиї політиків, за спинами яких немає ні біографії, ні досвіду, ні освіти, а головне – немає реальних справ на користь країни, регіону або хоча б невеликого міста чи підприємства. Майбутнє України не за псевдо-революціонерами і політтехнологіями, а за прагматиками та інноваційним розвитком економіки”, – переконаний заступник Голови Народної Партії, народний депутат фракції Народної Партії у Верховній Раді України Сергій Гриневецький.

5. Щодо ризиків з використання адмінресурсу на майбутніх виборах.

Навіть найдосконаліше виборче законодавство не може гарантувати, що на виборах не буде можливостей для використання адмінресурсу. Більше того, для використання адмінресурсу завжди потрібен сприятливий грунт, адже, якщо виборці готові до такого розвитку подій, тоді завжди знайдуться люди, які цим скористаються. В такому випадку і політикам, і виборцям варто пам'ятати про ту велику міру спільної відповідальності, яку вони несуть, йдучи на вибори. „Будь-яка влада завжди буде використовувати адміністративний ресурс. Так було, є і буде. І наше завдання в тому, щоб цей баланс стримувати. І в цьому випадку дуже важлива роль суспільства. Адже всі наші проблеми не в уряді, а в суспільстві. Воно не повинно дозволяти за пачку гречки йти голосувати за кандидата. І якщо люди погоджуються за 50 гривень голосувати за пройдисвіта, то вони собі заздалегідь забезпечують майбутнє. Значить, така їм ціна. Значить, вони плювати хотіли на своїх дітей та онуків. А якщо молодь не ходить на вибори, значить, довірила ветеранам своє майбутнє. Це ж ненормально. Так не повинно бути. Але, як сказав класик, "кожен народ має ту владу, на яку заслуговує”, – наголосив народний депутат України, член депутатської фракції Народної Партії Валерій Баранов.

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".