Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Злочинні дії політичних конкурентів не злякають народників

21.08.2012

Кричущим випадком нахабного розбою став підпал приватного підприємства «Дригало» у місті Біла Церква.

Склад вчиненого невідомими особами злочину виходить за межі економічної сфери. Відомо, що бренд «Дригало», шанований і популярний в Україні та за її межами, пов’язаний із іменем Людмили Дригало – депутата Білоцерківської міської ради і кандидата у народні депутати України від Народної Партії в одномандатному виборчому окрузі № 90 у м. Біла Церква.

Не маючи вагомих політичних аргументів і достатньої громадської підтримки для того, щоб на рівні конкурувати з Людмилою Дригало на виборах, опоненти завдали нищівного удару по успішному, економічно ефективному та соціально відповідальному підприємству. Мета паліїв – нейтралізувати визнаного фаворита виборчих перегонів і лідера білоцерківської громади, змусити Людмилу Дригало відмовитися від участі у виборах.

Народна Партія обурена цим проявом злочинного свавілля і цинізму. Терором нас не залякати і не зупинити. Вимагаємо від правоохоронних органів невідкладного та результативного розслідування ситуації з підпалом приватного підприємства «Дригало», притягнення винних у злочині до кримінальної відповідальності. Також вимагаємо забезпечити необхідний захист і охорону Людмилі Дригало та членам її родини.

Переконані, що дії противників Народної Партії у місті Біла Церква отримають не тільки належну юридичну оцінку та правове реагування, але і політичну оцінку білоцерківської громади під час голосування. Ми не дозволимо, щоб варварство, залякування та силовий тиск перетворилися на норму політичного життя. Запевняємо: свобода, власність і безпека громадян України будуть дієво захищені.

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Оксана
21.08.2012 11:51:40

Поддерживаю заявление Политисполкома Народной Партии! Правоохранители обязаны немедленно разобраться в ситуации и наказать виновных. Уверена, что Людмила выстоит и не позволит себя запугать!

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".