Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Інформаційний бюлетень Народної Партії № 166 (23.07 – 27.07.2012)

26.07.2012

1. Щодо посилення економічної співпраці з країнами СНД.

Посилення економічної співпраці України зі своїми сусідами, передусім з країнами СНД, дасть змогу швидше подолати економічну кризу, збільшити ринки збути для вітчизняної продукції та прискорити відновлення промислово потенціалу. „Економічна співпраця з країнами СНД має бути важливим напрямком зовнішньої політики України. Якби ми не втратили ринки збуту у країнах колишнього СРСР, вплив світової економічної кризи був би не таким болісним, оскільки 60% нашої економіки приростало за рахунок сприятливої кон’юнктури ринку. Саме тому для української промисловості важливою є інтенсивна і взаємовигідна співпраця з країнами-сусідами, передусім з країнами СНД”, – переконаний Голова Народної Партії, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

2. Про необхідність безпосередньої роботи з людьми.

Для того, щоб розуміти проблеми країни і суспільства, необхідно постійно і регулярно спілкуватися з людьми та чути їхню думку. Це формує взаєморозуміння та робить політику ближчою до реального життя. Підтримка людей на місцях – це основний політичний капітал Народної Партії. „Я роблю ставку на спілкування з людьми. На місці не сиджу – тільки вчора повернувся з поїздки, завтра – знову в регіон. Але я там зустрічаюся не з партгоспактивами і місцевим керівництвом, а безпосередньо з людьми. Просто розміщуємо оголошення (буквально на стовпі клеїмо або по радіо запускаємо), що в такий-то час біля Будинку культури або в парку відбудеться зустріч з Литвином. Привожу із собою лише підмостки, мікрофон і підсилювачі. Люди приходять”, – розповів лідер Народної Партії, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

3. Про підтримку освіти на селі.

Сільська освіта потребує державної підтримки, надання якої є одним з ключових, нагальних і найбільш відповідальних завдань, що стоять перед парламентом та урядом. „По-перше, я стою на тому, щоб у селі не закривали школи, бо закриють школу – помре село. По-друге, необхідно зберегти преференцію для сільських дітей, бо їм сьогодні поступити до вищих навчальних закладів дуже важко. І по-третє, я переконаний, якщо Україна хоче мати майбутнє, то треба в першу чергу розвивати освіту на селі”, – окреслив основні напрямки роботи з підтримки сільської освіти лідер народників, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

4. Про ресурси політичної діяльності.

Єдиним можливим ресурсом політичної діяльності є підтримка народу. Тільки спираючись на власних виборців, послідовно відстоюючи інтереси країни та виконуючи програмні положення, можна досягнути реальних політичних успіхів. Опора на олігархів замість опори на народ призводить до втрати довіри з боку людей, безвідповідальності та деградації, яку демонструє сьогодні більшість політичних сил. „Ресурси для політичної діяльності потрібно шукати не в олігархічному фінансуванні, а в опорі на народну підтримку”, – переконаний народний фракції Народної Партії у Верховній Раді України Микола Рудченко.

5. Про соціальну підтримку молоді.

Система соціальної підтримки молоді повинна включати сприяння працевлаштуванню молоді за кваліфікацією та надання житла молодим сім’ям. „Потрібно стимулювати роботодавців брати молодих людей на роботу. Кожен роботодавець повинен знати, що за кожну працевлаштовану молоду людину він отримуватиме пільги, преференції та повагу від держави. Принципово нові підходи треба запроваджувати і у сфері житлового кредитування, щоб вона працювала на молодих людей”, – зазначив народний фракції Народної Партії у Верховній Раді України Микола Шершун.

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".