Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА конференції Закарпатської обласної організації Народної Партії. Закарпатські народники підтримують позицію Голови Верховної Ради України, лідера Народної Партії Литвина В.М. щодо засад державної мовної політики

13.07.2012

Як відомо, на засіданні 3 липня 2012 року Верховна Рада України  ухвалила в другому читанні Закон «Про засади державної мовної політики», який по суті, в обхід Конституції України надає російській мові всі права другої державної. Цей Закон було прийнято за відсутності на засіданні Голови Верховної Ради Литвина В.М., з порушенням парламентського регламенту і без жодних попередніх обговорень та внесення поправок, що передбачено під час розгляду законопроектів у другому читанні.

Спікер парламенту, лідер Народної Партії Литвин В.М. назвав ці дії зрадою і відмовився підписувати цей Закон. Він заявив, що за великим рахунком цим голосуванням «розвели» Україну, «розвели» народ.

Закарпатські народники підтримують позицію свого Лідера і заявляють, що автори цього сумнозвісного проекту провокують зростання конфліктності в суспільстві і роблять це свідомо. Ведеться продумана гра на загострення, метою якої є черговий поділ суспільства на два табори, котрий дозволить певним політичним силам отримати бажані результати на виборах.

Ми переконані, що питання мови повинні бути винесені за межі політичного процесу, а в центр обговорення слід поставити передусім економічні проблеми та соціальну ситуацію, захист прав громадян і добробут населення. Мовне питання, на нашу думку, неможливо вирішити законами. Мову потрібно підтримувати не ухваленням якихось актів, а реальними діями. Прикладом, як зняти мовну проблему в країні є її вирішення в Закарпатті, де проживає багато національностей.

У ситуації, коли гарячі голови прагнуть дестабілізації та конфлікту, країні як ніколи важливо зберегти стабільність, а громадянам – здоровий глузд і спокій. Адже протистояння ніколи не доводили ні до чого доброго. Ми закликаємо Президента України, гаранта Конституції України Януковича В.Ф. ветувати цей Закон, що дозволить зняти політичне напруження в суспільстві.

Дану заяву прийнято одноголосно делегатами конференції Закарпатської обласної організації Народної Партії.

 

Голова Закарпатської обласної організації Народної Партії

М. Сятиня

Коментарі
гость
01.08.2012 10:08:19

А что теперь вы будете делать после подписания закона?

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".