Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
У Франції закінчується передвиборна кампанія - BBCUkrainian

04.05.2012

Ніколя Саркозі та Франсуа Олланд розпочали останній день передвиборної кампанії напередодні другого туру голосування, яке відбудеться в неділю і визначить наступного президента.

За останніми опитуваннями, пан Олланд на 6% випереджає свого суперника.

Днями рейтинг президента Саркозі почав повільно зростати. В четвер він сказав, що вибори у Франції ще ніколи не були настільки невизначеними.

Однак аналітики кажуть, що аби вдруге обійняти посаду президента, йому має неймовірно пощастити.

У п'ятницю кандидат від соціалістів пан Олланд відвідає регіон Мозель, де виступить з передвиборною промовою, а потім відправиться до Періге у департаменті Дордонь, щоб провести завершальний мітинг.

Ніколя Саркозі планує виступити з промовою у Ле-Сабль-д'Олонн на заході Франції.

О 23:00 за місцевим часом передвиборна кампанія офіційно завершиться.

"Давно програв"

У четвер пана Олланда підтримав центристський лідер Франсуа Байру.

У першому турі виборів пан Байру посів п’яте місце, набравши 9,1% голосів. Якщо його прихильники проголосую за пана Олланда, то завдадуть відчутного удару по шансах пана Саркозі на переобрання.

Хоча пан Байру колись працював з президентом у правому уряді, він твердить, що нині пан Саркозі надто далеко зайшов у правий кут політичного спектру.

Він сказав, що "не робить жодних рекомендацій щодо голосування", однак звинуватив пана Саркозі у відступі від європейських цінностей і надмірному зближенні з праворадикальними позиціями в питанні імміграції.

Кореспондент Бі-Бі-Сі в Парижі Г'ю Скофілд каже, що згідно з соцопитуваннями, пан Саркозі цілком може стати першим французьким президентом з часів Валері Жіскар д'Естена, який провів на посаді лише один термін.

Президент намагався отримати голоси прихильників правого лідера Марін Ле Пен, однак вона заявила, що не голосуватиме за жодного кандидата.

Пані Ле Пен, яка в першому турі отримала 6,4 млн голосів, сказала у вівторок, що для пана Саркозі вибори закінчилися, оскільки "він уже давно програв".

ВВС

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".