Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА ПРЕС-СЛУЖБИ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. МВС має ловити злочинців, а не робити заяви

26.04.2012

27 березня 2012 року у блозі Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка на офіційному сайті МВС з’явилася публікація „Міліція на боці Закону та поза політикою”, у якій стверджувалося, що протягом 2010 та 2011 років до кримінальної відповідальності було притягнуто відповідно 16 та 7 депутатів рад різних рівнів від Блоку Литвина.

Природно, що керівництво Народної Партії зацікавилося, хто саме серед її висуванців виявився порушником закону. Із метою з’ясувати це фракція Народної Партії у Верховній Раді України звернулася із відповідним офіційним запитом до Міністра внутрішніх справ України.

Проте замість поіменного переліку депутатів-злочинців надійшла відписка від начальника Головного слідчого управління МВС В. Фаринника, у якій частково повторювався текст блогу його керівника. Єдиною конкретикою стало повідомлення про притягнення до відповідальності двох депутатів місцевих рад від Народної Партії за порушення правил безпеки дорожнього руху і за зберігання отруйних і сильнодіючих речовин. При цьому з листа не зрозуміло ні суті, ні тяжкості скоєних правопорушень.

Народники переконані, що міліція повинна розкривати злочини, а не займатися поширенням неперевірених даних та відписками. Тому ми вимагаємо надати Народній Партії поіменний перелік правопорушників із чітким зазначенням скоєних ними злодіянь та відповідними рішеннями судів. Народна Партія, дбаючи про свій імідж та виходячи із зобов’язань перед виборцями, виключить цих людей зі своїх лав. У іншому разі пропонуємо МВС і особисто пану В. Захарченку принести письмові та публічні вибачення.

Сподіваємося, що міліція надалі займатиметься виконанням своїх безпосередніх обов’язків, а не поширюватиме неперевірену та непідтверджену інформацію.

 

 

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".