Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Без води - ні туди і ні сюди...

26.04.2012

 

Більше шести тижнів без води у кранах просиділи мешканці однієї з хустських вулиць. Постійні аварії через зношеність водопроводу стали уже ледь не візитною карткою цього багатостраждального мікрорайону. Після чергового прориву труби став руйнуватися фундамент будинку. Люди платили за воду, яка бігла під ноги.

Мешканці скаржаться: від проблеми «вмили руки» і комунальники, й влада. У боротьбі за воду жителі багатоповерхівки оббили усі пороги, але так і не змогли достукатися до сумління міської влади, оскільки каменем спотикання став дефіцит бюджетних коштів. Зрештою, щоб відремонтувати водопровід, мешканцям довелося залучити депутата від Народної Партії в Хустській міській раді Володимира Шимоню, який не тільки миттєво зреагував на їхнє звернення, але й допоміг в ремонті під'їзної дороги.

-  Рік у рік - одне і те ж,  -  каже мешканка вулиці Жайворонкової Наталія Сорокман. - Усе трималося абсолютно на нашому ентузіазмі: робили все, аби підтримати будинок у належному стані. Проте кісткою в горлі стали проблеми з водопостачанням. Люди набирали у сусідніх будинках по декілька пляшок води, а сходити до туалету була ціла проблема. Однак питання з реконструкцією водопроводу вмить вирішив Володимир Янович.

- Ізоляції на трубах взагалі немає. Труби були старі і зношені. Наше обурення досягло «точки кипіння», але на наше прохання допомогти з реконструкцією водопроводу влада безпорадно розвела руками, мовляв, міськрада розпочала роботи з реконструкції ділянки міського водопроводу. Та це тільки слова, -  запевняє жінка. - Тільки завдяки допомозі міського депутата ми позбулися головного болю.

Відтак, мешканці багатоповерхівки висловлюють щиру подяку депутату-народнику Хустської міської ради Володимиру Шимоні за те, що їм більше не доведеться зливати з бляшанок санвузли в їхніх домівках.

Сам Володимир Шимоня у коментарі «Нарцисовій долині» розповів, що, на відміну від міської влади попереднього скликання, коли йому перешкоджали за свій кошт допомагати людям, нинішнє керівництво мерії йде на зустріч. Так, у даному ремонті, за словами пана Володимира, були задіяні і комунальні служби міста. Добро на це, у свою чергу, дав міський голова Володимир Кащук. Що ж до вартості робіт із прокладання водопроводу, Володимир Шимоня каже, що це – не так суттєво. Головне, за його словами, що вдалося виконати побажання хустян...

 

Неллі Балабан, 

Інтернет-портал громадсько-політичної газети „Нарцисова долина”

http://www.khust-narcus.com.ua/publ/socio/bez_vodi_ni_tudi_i_ni_sjudi/3-1-0-435

 

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".