Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Відзнака від народного депутата

10.04.2012

Відзнака від народного депутата_250.jpgУчні та викладачі Куйбишевської музичної школи, які зібралися у концертному залі, зустрілися із депутатом Верховної Ради України Валерієм Олексійовичем Барановим та головою райдержадміністрації Володимиром Омеляновичем Зайковським. Разом з ними у навчальний заклад прибули помічники депутата Анатолій Іванович Стрюк та Галина Володимирівна Кушнірчук. Директор музичної школи Василь Маркович Лобода представив зібранню гостей.

Валерій Олексійович Баранов розповів про своє захоплення музикою (із дитинства). Народний депутат запросив учнів цього навчального закладу на фестиваль джазової музики, який відбудеться улітку у Бердянську.

В.О. Баранов сердечно привітав найкращих учнів музичної школи Максима Ярмоленка та Катерину Чуб, котрі захищали честь своєї альма-матер на обласних конкурсах і стали переможцями. Валерій Олексійович вручив юним музикантам відзнаки (дипломи, призи), а також солодкі подарунки.

Народний депутат України В.О. Баранов та голова райдержадміністрації В.О. Зайковський побажали юним музикантам та педколективу подальших творчих успіхів. Вони запевнили, що і надалі будуть всіляко підтримувати освітню установу.

Потім переможці обласних музичних конкурсів виступили із сольними номерами. Максим Ярмоленко виконав на скрипці твір «Прядка» Антона Рубінштейна, а Катерина Чуб – на фортепіано –  першу сонату Людвіга ван Бетховена. Гості школи, усі присутні у концертному залі оплесками дякували юним музикантам за своєрідний міні-концерт.

 

Костянтин Причиненко,

Куйбишевська районна газета «Рідний край» від 07.04.2012р.,

(Запорізька обл.)

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".