Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Депутат цікавився проблемами виборців

21.03.2012

Депутат цікавився проблемами виборців_250.jpgНародний депутат України Валерій Олексійович Баранов у Верховній Раді України очолює бюджетний комітет. Роботи у нього завжди невпрогорт, але знаходить час, щоб поспілкуватися з виборцями, цікавиться їх проблемами. І намагається вирішувати їх. Тільки за минулий рік Валерій Баранов чимало зробив для нашого району – добився, щоб виділили кошти для капітального ремонту покрівлі кількох житлових будинків у Куйбишевому, реконструкції системи опалення у Новоукраїнській ЗОШ І-ІІІ ступенів, котельні центральної районної лікарні, відновлення вуличного освітлення у Куйбишевому, Олексіївці, Вершині Другій, Смирновому та ще багато корисних справ. Про них уже розповідали на сторінках нашої газети.

Народний депутат Валерій Баранов відкритий для спілкування зі своїми виборцями, постійно повідомляє адресу і контактні телефони свого офісу, куди можна звернутися за допомогою. А ще він часто проводить зустрічі з виборцями у районній раді, вислуховує всіх, хто приходить на прийом, намагається зарадити, допомогти у вирішенні проблем. І не тільки на місцевому рівні, а й намагається «достукатися» до чиновників у Києві.

На початку березня народний депутат Валерій Олексійович Баранов вирішив зустрітися з виборцями у селах нашого району. Він завітав зі своїм помічником Анатолієм Івановичем Стрюком.

Спочатку побували у білоцерківці. Зустріч з депутатами сільської ради, активом, аграріями відбулися у місцевій школі. Люб’язно приймала гостей директор школи Валентина Григорівна Довгополик. Вона не проминула нагоди розповісти народному депутату про проблеми навчального закладу: школі потрібен новий комп’ютерний клас та й частину вікон треба замінити на металопластикові.

Валерій Баранов розповів про свою роботу як народного депутата, що йому вдалося зробити для своїх виборців, зокрема жителів Куйбишевського району. А потім зупинився на тому, що ще може зробити для земляків, але наголосив: «Перш ніж домогтися виконання своїх прохань, спочатку необхідно мати проекти робіт».

А потім народний депутата уважно слухав сільчан. першим слово мав Білоцерківський сільський голова Петро Степанович Ключник, який розповів про проблеми території. Однією з головних є дороги, необхідно продовжити освітлення вулиць (на п’яти вулицях це зроблено, на стількох ще необхідно виконати), проблемою в Білоцерківці є водопровід. У дитсадку потребують заміни вікна, у селі чекають газ.

Фермера Віктора Леонідовича Лисицю цікавили питання продажу землі, закупівлі молока у сільчан. Емоційним був виступ директора місцевого СВК «зірка» миколи миколайовича Федька, який розповів про актуальні питання сільгоспвиробників. Він запитував: «Коли ж припинять народжувати контори і фірми, які обдирають сільчан?»

Валерій Баранов вислухав проблеми білоцерківців, відповів на їх питання, пообіцяв допомогти у вирішенні наболілого.

Інша зустріч депутата з активом Благовіщенки відбулася у місцевій школі. Відкриваючи її, він говорив про свою роботу, найактуальніші проблеми сьогодення.

У своєму виступі Благовіщенський сільський голова Ірина Федорівна Недобуга вела мову і про дитячий садок, на ремонт якого і обладнання опалення (щоб він працював і взимку) потрібні кошти. У школі необхідно зробити нову систему опалення. Не вистачає коштів для розвитку спорту. Бідкалася сільський голова і про ремонт доріг, сказала, що за селом є кар’єр жорстви, який би могли використати (і при цьому здешевити роботи) при ремонті доріг. Але сільська рада не має коштів для оформлення проекту для розробки місцевих надр.

Присутні вели мову і про продаж землі, оренду ставків, закупівлю молока у населення про пільги сільського населення на електроенергію, адміністративно-територіальну реформу. настоятель місцевого храму отець Володимир прохав народного депутата України допомогти коштами для ремонту Свято-Преображенського храму.

Багато небайдужих людей до проблем своєї території зібралося в Комиш-Зорянському селищному будинку культури. Селищний голова Ігор вікторович Гнатуша сказав, що головною проблемою є вода, але вона буде вирішена на районному рівні – комиш-зорянці будуть під’єднанні до водомережі Куйбишевого. Селищний голова вів мову і про необхідні поправки до законодавства, про територіальну реформу, пенсійне законодавство, реальну ціну на вугілля при оформлення субсидій. запитував у народного депутата України Валерія Баранова про перспективу Придніпровської залізниці та інше.

Комиш-зорянців турбують безробіття у селищі, пенсійне забезпечення та ще багато актуальних питань.

– Нам не буде соромно агітувати жителів Куйбишевської селищної ради за Валерія Баранова на чергових виборах до Верховної Ради України, – сказав Куйбишевський селищний голова Павло Іванович Будник, виступаючи на зібранні активу в селищній раді, – бо він багато зробив для жителів Куйбишевого, але ще, вважаю, більше справ у нас попереду, сподіваємось вирішити їх з допомогою Валерія олексійовича.

Селищний голова розповів присутнім, що планують зробити куйбишевці.

До народного депутата України було чимало питань, а тому Валерій Баранов відповідав, а деякі можна вирішити лише на вищому рівні.

Народний депутат України того дня вперше побував у гусарці. знає, що саме це село дало таких славних людей як Петра івановича Москалькова, Георгія корнійовича Крючкова й івана Михайловича Бастригу. Цікава розмова відбулася у Валерія олексійовича з тими, хто зібрався у сільській раді, щоб поспілкуватися з ним, обговорити наболіле.

Спочатку говорив гість, а затим Гусарківський сільський голова наталія Юріївна слабишева. Вона сказала, що чимало проблем є і в гусарківців, частину їх вирішують за власні кошти, але їх не вистачає. Сільського голову хвилювало те, що молодь покидає село в пошуках роботи, а  тому хотіла б щось зробити для молоді, яка залишилась: відремонтувати сільський будинок культури, там облаштувати приміщення для тенісу, більярда, спортивних тренажерів. Великі надії наталія Юріївна покладає на громадську організацію «Відродження Гусарки».

А потім відбулося обговорення проблемних питань. Гусарківці говорили, що однією з першочергових проблем є водопровід, який часто виходить із ладу, а  тому вирішили підготувати проект ремонту водогону. У цьому пообіцяв допомогти народний депутат Валерій Баранов. Було ще багато запитань, які цікавлять людей. гість старався дати на них вичерпні відповіді.

Зустрічі з людьми, відверта розмова на актуальні питання будуть корисними Валерію Олексійовичу у його подальшій депутатській роботі, він зрозумів, що цікавить його виборців.

 

Василь Прохорович,

Куйбишевська районна газета «Рідний край» від 17.03.2012р.

(Запорізька область)

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".