Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Робочий візит народного депутата України Валерія Баранова до Розівського району

20.03.2012

Робочий візит народного депутата_250.jpg

6 березня Розівський район з робочим візитом відвідав народний депутат України Валерій Баранов. Валерій Олексійович разом із своїми помічниками побував в чотирьох сільських радах району: Кузнецівській, Вишнюватській, Азовській та Новомлинівській. Мета поїздки – з’ясувати, чим живуть нині території, які проблеми хвилюють мешканців і які є шляхи їх вирішення.

Під час зустрічей з громадами сільрад Валерій Баранов розповів про бюджетні перспективи на 2012 рік для Розівського району, поділився поглядами на сучасний стан політичного та соціального розвитку нашої держави. По тому голова РДА Володимир Попов довів до відома присутніх про результати діяльності народного депутата Валерія Баранова та реальну допомогу, котру він зміг надати нашому району.

Так, 2011 року для Розівського району було виділено субвенцію з Державного бюджету у розмірі 2 млн. грн. З виділених коштів було проведено реконструкцію двох лікувальних корпусів Розівської ЦРЛ, капітальний ремонт приміщень поліклініки ЦРЛ і даху двох Розівських шкіл, даху РЦКД, будівлі відділу освіти РДА, капітальний ремонт даху будівель та котельні ЦРЛ.

В поточному 2012 році наш район вже отримав фінансування з Держбюджету в сумі 3,9 млн. грн на соціально-економічний розвиток. Кошти планується витратити на ремонт шкіл району, ремонт системи опалення терапевтичного відділення ЦРЛ, освітлення вулиць населених пунктів району, встановлення дитячого спортивно розважального майданчика в центральному парку Розівки та ін.

У громадян, присутніх на зустрічі з народним депутатом Валерієм Барановим, накопичилося безліч невирішених проблем та питань, з котрими вони звернулися до парламентарія. Так, зокрема, на території Кузнецівської сільради до нардепа звернулися з проханням посприяти у вирішенні таких найбільш болючих моментів: проблема водопостачання; автобусне сполучення з районним центром; ремонт дороги від с. Кузнецівка до с. Багатівка; встановлення переходу через залізнодорожний шлях на платформі 61-го км; ремонт місцевого сільського будинку культури: функціонування Багатівського ФП тощо.

Під час зустрічі з високопосадовцем на території Азовської сільради жителів хвилювали наступні питання: водопостачання сіл Азов та Антонівка; ремонт доріг; земельні відносини; ремонт та необхідність придбання нової апаратури місцевому СБК; питання присвоєння звання «Мати-героїня»; прохання про матеріальну допомогу будинку сімейного типу.

На території Новомлинівської сільради мешканці звернулися до народного депутата з питаннями щодо цінової політики на сільськогосподарську продукцію (зокрема, низькі ціни на молоко), молодіжного кредитування, автобусного сполучення з районним центром, повернення втрачених вкладів в Ощадбанку СРСР та ін. На зустрічі в Вишнюватській сільраді громадян турбували такі питання: земельні відносини; заниження закупівельної ціни на молоко; транспортне забезпечення с. Вільне; ремонт СБК; ремонт доріг; наявність несанкціонованих смітників тощо.

Валерій Олексійович уважно вислухав питання жителів сільрад, взяв їх на контроль і пообіцяв за можливості активно сприяти їх вирішенню.

 

Тетяна Плотник,

Розівська районна газета «Роз-Інформ» від 17.03.2012р.

(Запорізька область)

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".