Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Народники проти зрівнялівки

13.03.2012

 

Депутатська фракція Народної Партії у Верховній Раді України підтримає внесені урядом зміни до держбюджету. Про це заявив лідер депутатської фракції Народної Партії Ігор Шаров в інтерв’ю журналістам.

«Є доручення Президента та уряду розглянути можливість збільшити видаткову частину держбюджету, — нагадав парламентарій. — На погоджувальній раді парламенту пролунала пропозиція прискорити роботу в цьому напрямі з тим, щоб до 16 березня до Верховної Ради уже надійшов урядовий законопроект, депутати уважно його вивчили б, внесли свої пропозиції і у квітні він набув би статусу закону».

Насамперед, вважає Ігор Шаров, парламентарії очікують від уряду пропозиції щодо збільшення зарплат і пенсійних виплат. «Усі погоджуються з тим, що виникла необхідність терміново диверсифікувати пенсійні виплати, оскільки після підвищення розміру мінімальної пенсії виникла певна пенсійна зрівнялівка — розміри мінімальної та середньої пенсії майже стали однакові. А це несправедливо стосовно людей, які мають більший трудовий стаж», — переконаний лідер фракції Народної Партії.

Народний депутат назвав тривожною інформацію Державної служби статистики, згідно з якою у січні поточного року середня заробітна плата у країні знизилася порівняно з груднем на 10,8 відсотка. «Незважаючи на складну фінансову ситуацію у країні, ми повинні мотивувати працівників бюджетної сфери, особливо учителів і лікарів, — сказав Ігор Шаров. — Думаю, і Президент, і уряд, і Верховна Рада розуміють, що у важкі часи саме на державу лягає підвищена відповідальність за соціальний захист громадян».

 

Анна ШЕВЧЕНКО

Газета «Голос України» 2012.03.13

http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=251070

 

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".