Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ Народники проти дискримінації через політичні переконання

03.02.2012

Забезпечення умов для ефективної роботи професіональних кадрів на місцях є принципово важливим для досягнення високого рівня якості життя людей, розв’язання проблем місцевих громад, розвитку місцевого самоврядування та країни в цілому.

Відданим своїй справі фахівцям необхідно сприяти і допомагати. Неприпустимо втручатися в їхню роботу, заважати і тиснути на них, особливо з політичних міркувань. Кричущим прикладом такого тиску стало необґрунтоване звільнення заслуженого лікаря України Василя Івановича Царя з посади головного лікаря Міжгірської центральної районної лікарні у Закарпатській області.

Василь Цар зарекомендував себе ефективним керівником, професійні досягнення якого визнані не лише у районі та області, а й на загальноукраїнському та міжнародному рівнях. Немотивоване і незаконне звільнення Василя Царя з посади головного лікаря ЦРЛ можна пов’язати лише з тим, що він займає активну громадянську і політичну позицію, очолюючи районну організацію Народної Партії, має високу повагу й довіру жителів Міжгірського району. Такі дії керівництва райдержадміністрації є свідченням брутального політичного тиску місцевої влади на непідконтрольних керівників установ та лідерів громадської думки.

Народники переконані, що подібні підходи і рішення є неприпустимими, адже руйнують принципи місцевого самоврядування і законності, стаючи на заваді повноцінному розвитку місцевих громад та роботі задля покращення умов життя людей.

Вимагаємо від відповідальних правоохоронних органів, Міністерства внутрішніх справ і Генеральної прокуратури України втрутитися у ситуацію, що склалася, та надати об’єктивну правову оцінку діям керівництва Міжгірської районної державної адміністрації.

Упевнені, що законність і здоровий глузд переможуть, справедливість буде відновлено, а Василь Іванович Цар продовжить працювати в інтересах місцевої громади. Віримо, що спільними зусиллями нам вдасться відновити справедливість і забезпечити ефективну роботу місцевого самоврядування у Міжгірському районі Закарпатської області та у країні загалом.

 Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".