Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Соціальні видатки бюджету потрібно максимально збільшити

21.02.2012

Високий рівень життя громадян має бути пріоритетом державної соціально-економічної політики. Слід пам’ятати, що добробут людей – це не лише один із ключових чинників становлення успішної країни, а й дієвий механізм розвитку економіки.

Отже, соціальна складова бюджету повинна бути співставною за значущістю з реальним сектором економіки. Саме тому під час внесення змін до державного бюджету на 2012 рік потрібно максимально збільшити соціальні статті видатків, спрямувавши кошти на забезпечення добробуту і нормального рівня життя наших громадян.

Держава повинна виконувати свої соціальні зобов’язання перед людьми у повному обсязі, використовуючи для цього усі можливі джерела і ресурси. Зростання соціальних стандартів є не лише першочерговим завданням держави, а й запорукою встановлення довірливих і партнерських відносин між владою та громадянами. Без цього неможливе ефективне здійснення реформ і стабільний розвиток країни.

Водночас, в умовах тиску світової фінансової кризи на українську економіку й обмеженості ресурсів державного бюджету України пріоритетним напрямком соціальних видатків має стати саме підтримка найменш заможних і незахищених категорій громадян – інвалідів, пенсіонерів, багатодітних і неповних родин. Решта суспільства повинна із розумінням ставитися до того, що держава надає підтримку передусім тим, хто потребує її найбільше. Це – основа соціального партнерства й відкритого суспільного діалогу в державі.

Народники закликають уряд розглянути можливості та знайти шляхи  максимального збільшення соціальних видатків, спрямувавши ці кошти саме на підтримку найбільш незахищених категорій громадян. Переконані, що спільними зусиллями нам вдасться підвищити рівень добробуту українських громадян, зробивши ще один крок на шляху до успішної країни і заможного суспільства.

 Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Злата
22.02.2012 14:32:20

Мизерные средства, выделяемые государством на поддержание полуголодного существования стариков и инвалидов не решают многих их проблем. Но без этой помощи они вообще обречены на вымирание. Обездоленных граждан становится в Украине все больше, и число их увеличивается в геометрической прогрессии в сравнении с обеспеченными людьми. Призыв народников о необходимости незамедлительного рассмотрения важного вопроса об увеличении социальной помощи незащищенным категориям населения должен привести к адектватным и единственно верным решениям правительства.

Оксана
22.02.2012 10:38:14

Мне кажется, что пора бы уже перейти от слов к дел разработать механизмы адресных дотаций социально незащищенных слоев населения. А то ведь на бюджетных деньгах. выделяеимых на эти цели "взагали," только вконец ленивый чиновник руки не греет.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".