Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА ПРЕС-СЛУЖБИ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. „БЮТ-Батьківщина” має нести відповідальність за своїх „тушок”, а не перекладати її на інших

16.02.2012

Заява, розповсюджена сайтом „БЮТ-Батьківщини”, щодо начебто відповідальності лідера Народної Партії Володимира Литвина за скуповування „тушок” у парламенті, не просто не відповідає дійсності, а не в’яжеться зі здоровим глуздом. У подібних заявах немає нічого, окрім безпорадного намагання перекласти відповідальність за результати власної діяльності „з хворої голови на здорову”.

Термін „кришує”, вжитий у заяві на адресу Володимира Литвина, насправді більше підходить лексикону тих людей, яким бютівці продали місця у своїх партійних списках. Таке враження, що в БЮТ страждають на вибіркову амнезію. Працівникам прес-служби „Батьківщини”, які пишуть такі абсурдні заяви, краще було б поцікавитися у своїх партійних лідерів, чи не з’явилася політична корупція у Верховній Раді саме тоді, коли вони разом зі своїми бізнес-, або, швидше – кримінал-партнерами – прийшли до парламенту.

Корупційний скандал за участю Ігоря Рибакова і Романа Забзалюка, кожен з яких потрапив до Верховної Ради саме за списками Блоку Юлії Тимошенко, – це прямий наслідок низької людської і професійної якості кадрів у середовищі „БЮТ-Батьківшини” та безпринципності, виявленої цією політичною силою при формуванні списку під час останньої виборчої кампанії.

Зради і переходи із фракції до фракції, за якими „бютівці” є абсолютними чемпіонами не лише у нинішньому скликанні Верховної Ради, а і за весь період існування українського парламенту, – закономірний результат усталеної в БЮТ практики купівлі-продажу депутатських мандатів та набору в свої лави олігархів і кримінальних авторитетів, чиї інтереси діаметрально протилежні інтересам України та українських громадян. Серед тих, кого назвали „тушками”, ледве не половина – колишні голови обласних організацій „Батьківщини”. Тому краще б бютівцям, замість розповсюдження абсурдних заяв, серйозно замислитися над якістю свого партійного активу.

Наголошуємо, що на відміну від „БЮТ-Батьківщини”, яка є лідером за кількістю „тушок” у нинішньому парламентському скликанні, фракція Народної Партії є єдиною і монолітною. Жоден із наших народних депутатів не виходив зі складу фракції, не влаштовував скандалів і ніколи не брав участі у будь-яких протизаконних діях, зокрема, у політичній корупції, в якій були викриті вихованці БЮТ.

Народники висловлюють цілковиту підтримку і солідарність із позицією Володимира Литвина щодо необхідності надання Генеральною прокуратурою  України правової оцінки ситуації з політичною корупцією за участю Забзалюка і Рибакова. Переконані, що справедливе покарання цих осіб за корупційні дії зробить політичну ситуацію у парламенті і країні в цілому значно здоровішою та слугуватиме гарним прикладом на майбутнє для тих політиків, які керуються у парламентській роботі особистими вигодами, а не інтересами країни і суспільства.

Прес-служба Народної Партії

Коментарі
Злата
17.02.2012 12:18:27

Неуважаемые депутаты, пытающиеся превратить Верховную Раду в базарные ряды, сходство с которыми становится близким не только по бесконечным перепалкам, но уже и по откровенному шелесту купюр. Если раньше усилия "известных" лиц, увлеченных собственным пиаром и своих политических сил, были направлены на поддержку всеобщего хаоса, возникающего раз от разу на заседаниях, и которые ничего кроме гнева не могли вызвать у избирателей, то уже теперь в ход пошли непонятные украинцам баснословные суммы, которыми располагают наши избранники. Откуда все это? Одумайтесь, займитесь, наконец, настоящим делом во благо народа Украины, подготовкой и оформлением эффективной законодательной базы, которая будет служить не олигархической верхушке, а принесет пользу всем украинцам без исключения. Прекратите дрязги, хватит лить грязь на тех, кто пытается навести порядок в ваших головах. Прислушайтесь и попытайтесь услышать слова спикера, который в очередной раз призывает всех депутатов к уму и порядку.

Оксана
17.02.2012 10:23:44

Этот круговорот "тушек" и баснословных денежных сумм в определенных кругах Верховной Рады вызывает чувство брезгливости и даже не возмущения, а гнева. Принцип " с больной головы на здоровую" нужно пресечь в корне раз и навсегда. Генеральная Прокуратура ОБЯЗАНА поставить точку в этой постыдной истории. Председатель ВР Украины, Председатель Народной Партии В.Литвин поступает так, как должен поступить руководитель высшего законодательного органа государства и как гражданин, имеющий честь и совесть.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".