Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Заява Політвиконкому Народної Партії. На кандидата в народні депутати України Наталію Бакуліну скоєно озброєний напад

27.10.2012

Завершення виборчої кампанії в місті Макіївка стало непередбачуваним та набуло кримінальних ознак, про що свідчать вражаючі методи боротьби за перемогу. Замість публічного діалогу окремі учасники виборчого процесу, усвідомлюючи свою неспроможність перемогти, йдуть на крайнощі та злочин.

Вчора пізно ввечері невідома особа скоїла замах на життя кандидата в народні депутати України від Народної Партії по одномандатному виборчому округу № 56 (м. Макіївка) Бакуліну Наталію Василівну, в неї стріляли біля під’їзду власного будинку з пістолета Макарова. Того вечора вона разом із своїм чоловіком поверталися додому і невідомий чоловік зробив перший вистріл в Наталію Бакуліну, внаслідок чого пістолет дав осічку. Після цього її чоловік отримав чотири вогнепальні рани по ногах, прикриваючи Н.Бакуліну від зловмисника.

Очевидно, що причиною здійснення озброєного нападу стала активна громадська та політична діяльність Наталії Бакуліной, а також її участь у виборах до Верховної Ради України. Такий кримінальний злочин свідчить лише про одне – дехто намагався шляхом фізичної розправи залякати одного з найбільш рейтингових кандидатів по одномандатному виборчому округу № 56 Н.Бакуліної напередодні дня голосування.

Політвиконком Народної Партії засуджує злочинні дії, які були скоєні по відношенню до кандидата в народні депутати України від Народної Партії по одномандатному виборчому округу № 56 (м. Макіївка) Наталії Бакуліної та її чоловіка.

Звертаємося до правоохоронних органів з проханням якнайшвидше розслідувати факт замаху на життя Наталії Бакуліної та її чоловіка та притягти винних до кримінальної відповідальності. Ми закликаємо усіх представників засобів масової інформації об’єктивно інформувати громадськість про результати роботи правоохоронців щодо розслідування цього кримінального злочину.

 

Політвиконком Народної Партії

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".