Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Звіт депутата Коростенської районної ради від Народної Партії Андрія Медини

26.01.2012

 

 

Моя діяльність, як депутата Коростенської районної ради від Народної Партії, спрямована на захист інтересів громади нашого району, виконання доручень виборців у рамках депутатських повноважень, наданих Законом України "Про статус депутатів місцевих рад".

З початку роботи депутатського корпусу працюю в постійній комісії з питань законності, правопорядку і прав людини. Систематично беру активну участь у пленарних засіданнях ради та засіданнях постійних комісій, вношу корективи та пропозиції до питань порядку денного сесії.

За поточний період проходив навчання з підвищення кваліфікації депутата місцевої ради, отримав сертифікат про проходження навчання в Інституті Політичної Освіти в рамках програми "Місцеве самоврядування – крок до ефективності". У громадській діяльності дотримуюсь Конституції України, Законів України, моральних і національних цінностей.

Менш, ніж за рік роботи, мені вдалося виконати майже всі передвиборчі обіцянки. За перший рік депутатської роботи до мене офіційно звернулося 10 громадян з різними проблемами і запитаннями. Відповідно до тих прохань, що надходили від мешканців, були підготовлені й направлені звернення до відповідних виконавчих органів влади. Здебільшого ці питання стосувалися погашення заборгованості із заробітної плати та вирішення ряду питань у сфері земельних відносин.

Упродовж минулого року мною було надано школам району значну допомогу в покращенні матеріально-технічної бази, а жителі сіл Жабче, Купище, Велень отримали спецтехніку для очистки вулиць від снігу в зимовий період.

За моєї ініціативи була проведена зустріч із молодіжними активістами та організовано ряд спортивно-масових заходів районного рівня. Одна з ключових проблем у місті – це небажання окремих представників влади вирішувати молодіжні проблеми та ігнорування молоді як такої. Відтак, я поставив за мету віднайти шляхи викорінення цієї ганебної практики.

На сьогоднішній день у нашому Поліському краї сформована та активно діє потужна громадська організація молодих народників, яку я очолюю. Нещодавно мене нагородили грамотою «за особливий внесок у реалізацію державної молодіжної політики».

«Якщо берешся за справу, то зроби її як найкраще» – головне правило, яке я перейняв від батька і яким керуюсь у всіх своїх діях.

Андрій Медина,

депутат Коростенської районної ради від Народної Партії,

громадсько-політичний портал міста „RuporZT” від 25.01.2012

http://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/36029-zvt-deputata-korostenskoyi-rayonnoyi-radi-andrya-medini.html

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".