Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
О.Зарубінський: «Розмови про зменшення ролі парламенту - політтехнологія опозиції»

16.01.2012

Значення, роль та якість роботи Верховної Ради залежить, перш за все, від якості та фахової підготовленості кожного народного депутата. А розмови про зниження значення ролі парламенту - це політична технологія опозиції. Таку думку у коментарі УНН висловив народний депутат з фракції Народної Партії України Олег Зарубінський.

"Це певна політична технологія опозиції говорити, що роль і значення парламенту обмежується. Робиться це для того, щоб показати, що нібито, коли вони були при владі, роль парламенту була вищою. Аля роль парламенту така, якою є якість депутатів, перш за все", - наголосив парламентар.

О.Зарубінський зазначив, що для того, аби значення парламенту не знижувалося, не слід продавати місця у виборчому списку людям, нездібним до законотворення.

"Роль парламенту залежить від якості кожного конкретного депутата. Якість і значення роботи парламенту буде вищою зі збільшення питомої ваги депутатів, що розглядають свою парламентську діяльність не як хобі, не як додаток до основної роботи, а як основну і важливу діяльність на час їх каденції. Крім того, дуже важливо, аби депутати були фахово підготовлені. Тоді не буде розмов про зниження ролі парламенту", - наголосив народний депутат.

Він вважає, що після обрання нового складу парламенту за змішаною пропорційно-мажоритарною системою робота Верховної Ради стане жвавішою, адже, цілком можливо, зросте якість депутатського корпусу.

Олена Архіпова,

ІА «Українські Національні Новини», 16 січня 2012 р.

http://unn.com.ua/ua/exclusive/581390-o

 

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".