Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
МАНІФЕСТ НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

24.08.2011

Ми звертаємось до тих, хто вже втомився від дешевого популізму, хто ніколи не дасть права іншим думати за себе, хто, незважаючи на всі труднощі, залишається патріотом України.

Ми звертаємось до нормальних людей!

Наш пріоритет – поставити в центр державної політики інтереси звичайної людини, а не емоції ненависті і протистояння. Відповідь на питання „що робити?” має об’єднати суспільство, стати новою стратегією держави.

Ми повинні подолати епідемію безвідповідальності. Нормальним людям – нормальне життя!

 

ДІАЛОГ

Україна виснажилась від цинічної демагогії та імітації роботи. Конфронтація ніколи не призводила до збагачення народу.

Людина не повинна бути гвинтиком чиєїсь машини збагачення. Держава – для нормальних людей, а не для тих, хто вважає себе обраним.

Ми за конкуренцію програм, але проти конфронтації. Агресія має бути замінена роботою. Ми закликаємо тих, хто не втратив здорового глузду, повернутись обличчям один до одного.

Ми ніколи не грали і не будемо грати в „опозицію і владу” – натомість працювали і будемо працювати.

Ми відстоюємо свою програму дій, а не пропонуємо набір порожніх обіцянок.

 

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Мізерні подачки принижують народ.

У гонитві за прожитковим мінімумом держава забуває про мільйони професіоналів, обезцінюючи їх роботу. Будь-яка зрівнялівка має зникнути.

Кожному – за ефективністю його праці.

Тільки нормальні люди у владі зможуть зупинити безлад, відновивши моральні авторитети суспільства, повернувши повагу до кваліфікованої праці.

Людина має бути убезпечена від диктату підзаконних актів і сваволі контролюючих та дозвільних органів, має відчувати себе господарем у демократичній країні, а не губкою, з якої віджимаються чергові кошти.

Кожен громадянин України може і повинен бути заможним.

 

ПРАГМАТИЗМ

Тільки орієнтація на стратегію і системну роботу, а не на популістські гасла, зможе вивести Україну з кризи. Інвестиції в прогрес мають стати ключовим елементом державної політики в усіх сферах.

Ми проти колонізації власного народу. Проти того, щоб надприбутки отримувались лише за рахунок здешевлення робочої сили. Ми за зростання, яке буде зумовлене переходом на новітні технології, енергозбереження, запровадженням простої, зрозумілої, справедливої, але невідворотної системи оподаткування.

Ми за життєвий принцип: „краще вчусь – краще працюю – більше заробляю”.

Ми проти того, щоб півкраїни виживало лише за рахунок пільг.

Ми за добробут нормальної людини – людини чесної праці! 

Ми орієнтуємось на тих, хто думає, на тих, хто розуміє, що шлях до добробуту є значно складнішим, ніж скочування країни в прірву.

Ми відстоїмо нову стратегію для України, для нормальних людей!

Ми віримо – Україна спроможна!

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".