Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Народники не допустять політичного терору проти однопартійців

03.06.2011

Депутатська діяльність щодо захисту прав громадян викликає спротив з боку місцевих „феодалів”, які практикують відвертий бандитизм та політичний терор. Черговим прикладом місцевого самоврядування „з вибухівкою” став нещодавній інцидент у м. Дебальцеве. Цього разу мішенню став депутат міської ради від Народної Партії Дмитро Другашов.

Його політична діяльність, спрямована на боротьбу із протиправною й життєво небезпечною для мешканців і гостей міста практикою нелегальних пасажирських перевезень, сьогодні обернулася загрозою життю і безпеці самого депутата-народника та членів його родини.

Кримінальне лобі у Дебальцівській міськраді, спираючись на підтримку міського голови, „оголосило війну” не лише депутатській роботі, а й родині представника Народної Партії. Протягом квітня-травня депутат отримував регулярні телефонні дзвінки із погрозами, а днями невідомі особи вчинили спробу вкинути у вікно його помешкання пляшку із запалювальною сумішшю.

На щастя, цього разу ніхто не постраждав. Та від цього не менш обурливою є угодовська й нігілістична позиція, яку займають місцеві правоохоронні органи у загрозливій ситуації, що склалася навколо депутатської діяльності та життя депутата-народника. Попри звернення Дмитра Другашова до правоохоронців, кримінальна справа за фактом вчинення стосовно нього хуліганських дій досі не порушена.

Народна Партія висловлює обурення злочинними діями політично забарвленого місцевого криміналітету проти депутата-народника.

Ми вимагаємо від правоохоронних органів оперативного реагування і розслідування фактів тиску, шантажу та політичного терору проти представника Народної Партії, притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Народна Партія бере на контроль розслідування цієї справи і закликає усі засоби масової інформації об’єктивно інформувати громадськість про ситуацію, що склалася, та результати роботи правоохоронних органів. Ми не допустимо проявів тиску й терору проти своїх однопартійців. Ті, хто задіює у політиці силові методи боротьби, будуть покарані за законом.

Політвиконком Народної Партії

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".