Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
«Перенестися із України ХХ століття у ХХІ століття»

22.02.2011

Таке завдання Володимир Литвин вважає головним.

Учора Володимир Литвин побував із робочою поїздкою на Житомирщині, відвідав Ємільчинський і Баранівський райони. Він пояснив, що прийняв рішення приділити першочергову увагу Поліським регіонам. Адже там, де розвинута індустрія, працюють підприємства, проблеми вирішуються простіше. Він відвідав Ємільчинську гімназію і школу в Першотравенську Баранівського району, лікарні в Ємільчиному і Баранівці.

Він сказав, що в радах люди різних політичних переконань, але часто це умовний поділ. Люди вибрали різні партії, щоб реалізувати себе. Насправді їх нічого не ділить, а об’єднують проблеми, які треба розв’язувати. Зокрема, в Ємільчиному він повідомив, що для розвитку цього району додатково виділено 8 млн. грн., які підуть на об’єкти освіти, охорони здоров’я. На питаннях медицини зупинився особливо, наголосивши на тому, що необхідно провести суцільну диспансеризацію населення. А говорячи про освіту, наголосив на тому, що саме знання не дадуть змоги нашим дітям загубитися в житті. У світі, сказав він, бунтує бідність, а з бідністю треба боротися сучасністю. Тобто люди мають знати, як орієнтуватися в цьому житті, головне, щоб ці знання мали дійовий характер. На хімії, на металі Україна не зможе далі розвиватися, бо не буде середовища для життя через екологічне перевантаження. Країна поступово перетворюється на одне суцільне сміттєзвалище. Щоб суспільство розвивалося, потрібне світло для початку, хоча б свічка, щоб не було безладдя.

Йшлося і про проблеми землі. Незабаром мають відбутися парламентські слухання з цього питання. Швидко прийняти закони про ринок землі — це шлях до обезземелення людей.

Говорячи про сучасний стан села, В. Литвин наголосив на тому, що не можна перетворювати всю країну на один великий центр зайнятості, особливо ця проблема характерна для сільської місцевості. Насамперед людей хвилює пенсійна реформа. — Якщо тільки говорити про неї, а нічого не робити, то спершу Пенсійний фонд стане банкрутом, а потім і вся держава, — зазначив В. Литвин. Допустити цього не можна. Ми й так запізнилися з реформами. Наповнювати Пенсійний фонд вкрай складно. Проблеми вирішуються за рахунок держбюджету. Тобто кошти, які мали б піти на освіту, медицину, йдуть на виплату пенсій.

Володимир Литвин наголосив на тому, що не варто нині приділяти велику увагу підвищенню пенсійного віку. Що стосується держслужбовців, то і так надходять заяви про продовження строку роботи на державній службі. Є й інші питання, які можна швидко вирішити. Головним він вважає принцип добровільності — хоче людина працювати і далі, щоб отримувати потім більшу пенсію, хай працює далі. Та більше дискусій точиться навколо високих виплат. Причому ратують за зниження високих пенсій ті, хто вже на заслуженому відпочинку. Але саме по собі скорочення сум не вирішить проблеми скорочення дефіциту ПФ. Проте матиме велике психологічне значення. Люди відчують, що проблеми знаходять вирішення. Володимир Литвин передав лікарням медичне обладнання та подарунки школам.

Олексій Кавун,

«Голос України», № 33 (5033), від 22 лютого 2011 року

http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=217440

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".