Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
В.Баранов: “Пенсії в Україні можуть зрости на 25%”

05.12.2011

Проект бюджету на 2012 рік знаходиться в Кабінеті Міністрів і саме він, а не Комітет з питань бюджету ВРУ готує документ до другого читання. Всього в проекті бюджету 2012 року, що прийнятий у першому читанні, передбачено 2,5 млрд грн на проблеми чорнобильців і зростання пенсії на 25%. Про це сказав народний депутат від фракції "Народної Партії" Валерій Баранов, відповідаючи на запитання щодо підвищення пенсійних виплат інвалідам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС з 1 січня 2012 року.

"Всього в проекті бюджету 2012 року, що прийнятий у першому читанні, передбачено 2,5 млрд грн на проблеми чорнобильців. Передбачено зростання пенсії на 25%. Сьогодні бюджет знаходиться в Кабінеті Міністрів і саме він, а не бюджетний Комітет ВРУ, готує його до другого читання. До нас в Комітет проект ще не подавався, тому що немає ціни на газ. Тому, природно, Кабмін творчо над ним працює, може будувати будь-які проекти і називати будь-які цифри, вони миттєво мають розрахунки. Мабуть, коли вони знайдуть якісь джерела, вони нам подадуть проект бюджету і тоді ми будемо розглядати його у другому читанн"і, - сказав В.Баранов. Він додав, що для того, щоб виконати усі забов’язання, що передбачені законами, потрібно 173 млрд. грн.

"Необхідно провести інвентаризацію пільг, ліквідувати їх більшу частину і значно підвищити розміри виплат тим, кому це дійсно необхідно", - сказав депутат.

Марія Жартовська,

ІА „Українські національні новини” від 4 грудня 2011 року.

http://www.unn.com.ua/exclusive/545324-pensiyi-v-ukrayini-mogeut-zrosti-na-25proc---nardep/

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".