Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Депутат в окрузі

09.11.2011

25 жовтня у великому залі Розівського районного центру культури і дозвілля відбулася зустріч народного депутата України фракції Народної Партії, голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Валерія Олексійовича Баранова із громадськістю району. На заході були присутні очільники Розівського краю, селищний та сільські голови, керівники установ, організацій, підприємств, держслужбовці, преса.

У своєму виступі Валерій Олексійович поінформував присутніх про основні напрямки бюджетної політики на 2012 рік, власну діяльність у найвищому законодавчому органі країни, торкнувся тем поточної роботи очолюваного ним бюджетного комітету, висловив власну думку з приводу реформ, зупинився на найактуальніших проблемах розвитку Розівського краю.

Зокрема, наголосив на тому, що у проект бюджету на 2012 рік закладена сума у 3,9 млн грн на соціально-економічний розвиток Розівщини. А також, у зв’язку з реформуванням галузей охорони здоров’я і культури, пообіцяв домогтися виділення додаткових коштів у районний бюджет. До речі, в цьому році при підтримці Валерія Олексійовича наш район отримав з держбюджету 2 млн грн, за рахунок чого було розв'язано ряд гострих проблем, які районний бюджет не мав змоги вирішити самостійно.

- Нещодавно, під час зустрічі з Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим була обговорена взаємодія між урядом і бюджетним комітетом Верховної Ради. Ми домовилися про те, що зараз наш бюджетний комітет робить аналіз роботи в бюджетній сфері по 2010 року і готує бюджетну резолюцію на 2012 рік, яку передамо в Кабінет Міністрів. Цей документ повинен відобразити наше бачення бюджетної політики, а також містити пропозиції по реформуванню напрямів і пріоритетів використання державних коштів. Сьогодні ми готуємо систему по збільшенню зборів до бюджетів місцевого самоврядування. Головна ідея резолюції – децентралізація фінансів. Акцент повинен ставитися на розвиток місцевих територій. Крім того, у програмі будуть чітко вказані заходи, які допоможуть скоротити витрати і збільшити прибуткову частину державної казни,  – розповів Валерій Олексійович.

Також депутат висловив цілковиту впевненість в тому, що Україні терміново необхідні реформи чи не у всіх сферах життєдіяльності.

- Існуючий апарат країни вже 20 років веде нас в нікуди. Держава з нерозвиненою економікою і неефективною соціальною політикою просто грузне в боргах. Так, процес змін початий, і він не буде безболісним, але без нього країна прийде до колапсу. У цій ситуації потрібна політична воля уряду. Ми повинні чітко пояснити народу суть і гостру необхідність реформ, – зазначив він.

Після виступу Валерія Олексійовича всі бажаючі мали змогу поставити запитання народному депутату та отримати вичерпні відповіді. Окрім того, Валерій Баранов повідомив присутнім про свій намір балотуватися по нашому виборчому округу на парламентських виборах 2012 року.

Інна Буніна,

Розівська районна газета «Роз-Інформ», від 05.11.2011 р.

(Запорізька обл.)

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".