Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Сергій Терещук: «Ефективність зернового пулу з Росією викликає сумніви»

28.11.2011

Україна та Росія – конкуренти на ринку зерна, а отже створення такої структури як зерновий пул викликає певні сумніви. Таку думку у коментарі УНН висловив народний депутат з фракції Народної Партії, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Сергій Терещук.

"Ми були і залишаємося конкурентами. Якщо ми кудись не продали своє зерно, то Росія не буде чекати і продасть своє", - зазначив парламентар.

Держава повинна захищати свої інтереси, наголосив С.Терещук. Він підкреслив, що оцінити перспективу створення такого пулу повною мірою досить складно, адже невідомо, на яких принципах та засадах він будуватиметься.

"Ми ще не бачили документів, де прописані принципи створення структури. Можливо, там будуть закладені принципи, які дозволять ефективно працювати. Можливо, ми ще чогось не знаємо", - наголосив С.Терещук.

Але, як зазначив народний депутат, ринок диктує свої правила.

"Крім того, сьогодні у нас ринкові відносини. Є трейдери, яким не слід заважати. Якщо держава бажає брати участь, то слід це робити через свого уповноваженого агента, державну структуру. Але у нас і державного зерна немає, у нас більшість зерна - приватна. Тому я не бачу можливостей для створення ефективної структури", - зазначив С.Терещук.

Олена Архіпова,

ІА «Українські Національні Новини», від 25.11.2011 р.

http://www.unn.com.ua/ua/exclusive/25-11-2011/536542/

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".