Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Чернігівщина: Про великі таланти з маленької школи

22.11.2011

chernigivshchina_012.jpgУ тому, що в Куликівській загальноосвітній школі Чернігівської області зростають майбутні художники, ми були просто впевнені. Адже учень саме цього навчального закладу Владислав Правдивець став одним із переможців конкурсу дитячого малюнка «Україна, в якій я хочу жити», що проводився редакцією нашої газети. Разом із представниками редакції для нагородження Владислава до школи завітали керівник апарату Чернігівської регіональної організації Народної Партії Владислав Кадала та лідер Куликівського осередку народників Володимир Запорожець. І також не з порожніми руками: вони подарували дітям цікаві книжечки. А учні порадували гостей прекрасним концертом художньої самодіяльності.

Приїхавши до куликівської школи з подарунками для Владислава, ми були приємно здивовані тим, як тут організоване навчання та позашкільне життя. Це справді країна Дитинства, де її маленькі мешканці під турботливим керівництвом своїх старших наставників-педагогів крок за кроком опановують не лише шкільну програму, а й знайомляться з розмаїтим світом науки, мистецтва та культури в цілому. А вчителям справді є чому навчити дітлахів. Як розповіла нам директор школи Ольга Миколаївна Труш, у 2009 році роботи шкільних педагогів (робочий зошит та посібник для вчителя) презентувалися на міжнародному саміті з впровадження інноваційних технологій «Прикладна інформатика», що проходив у Індії, та були нагороджені срібною медаллю.

chernigivshchina_027.jpgХто знає, можливо, саме в цій школі сьогодні навчаються майбутні білли гейтси та стіви джобси, адже саме команда Куликівського району, в складі якої були двоє учнів Куликівської ЗОШ, на осінніх канікулах виборола 2 місце в обласному конкурсі з інформаційних технологій, а учень 11 класу отримав диплом за І місце у номінації «Програмування» й представлятиме Чернігівську область на всеукраїнському етапі конкурсу.

Загалом щорічно учні Куликівської ЗОШ виборюють близько 40 призових місць на районному етапі предметних олімпіад і отримують 3-5 дипломів на обласному, беруть участь у конкурсі-захисті наукових робіт Малої Академії Наук України.

 

Валентина Марусенко,

газета "Народна",  №46 (324) від 19.11.2011 р.

 

 

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".