Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Соціальні гарантії громадян України мають бути законодавчо захищені

14.11.2011

Забезпечення соціальних гарантій громадян України, зокрема ліквідаторів аварії на ЧАЕС та учасників бойових дій в Афганістані, є важливою складовою соціально-економічної політики держави. Належна увага до проблем людей, які потребують державної підтримки, є запорукою стабільності в країні та суспільного добробуту.

Проте проблема надання пільг та інших соціальних гарантій повинна розв’язуватися в режимі конструктивного діалогу, без надмірного емоційного напруження та недоречної політизації цього питання.

Передусім необхідно провести загальний переоблік громадян, які мають право на пільги, та чесно визначити, хто дійсно потребує державної підтримки. При цьому соціальні гарантії для тих громадян, які насправді є постраждалими або інвалідами, повинні бути законодавчо захищеними і реалізовуватися своєчасно та у повному обсязі.

Ефективним шляхом у вирішенні питання надання пільг і соціальних гарантій українським громадянам може стати їх законодавче закріплення в окремому документі. З цією метою пропонуємо створити експертну групу для розробки Чорнобильського кодексу, в якому було б закріплено усі соціальні зобов’язання держави перед пільговими категоріями громадян та визначено обсяги їх бюджетного фінансування. Розробка і законодавче ухвалення Чорнобильського кодексу убезпечить країну та суспільство від будь-яких маніпуляцій із соціальними гарантіями держави.

Ми закликаємо вирішувати проблему збереження системи соціального захисту чорнобильців та афганців шляхом цивілізованого діалогу, а не через конфронтацію і протистояння. Переконані, лише через порозуміння можливо досягти справедливості у питанні соціального забезпечення українських громадян. 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Оксана
15.11.2011 09:45:15

Провести общий переучет граждан, имеющих право на льготы, очень важно.чем быстреее это сделать, тем лучше. Ведь ни для кого не секрет. сколько махинаций в сфере предоставления льгот: заплатил кому надо, и пользуйся.А что делается с пособиями малообеспеченным семьям? Стоят на рынках. торгуют. имеют деньг, и в то же время обирают государство. получая пособия по липовым справкам.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".