Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Чернігівщина: Нехай живе людина, яка не вміє шкодувати себе

28.10.2011


В.О.Сухомлинський


V_Kolosha.JPGНадзвичайно цікаво в Пісківській школі було проведено свято з нагоди Bсeукраїнського дня бібліотек. Учні вишикувалися на урочисту лінійку. Відповідальна за ведення бібліотечної роботи та роботи з бібліотечним фондом підручників у школі Валентина Іванівна Роздайбіда розповіла учням про історію виникнення біблiотек, відзначила кращих читачів, назвала видання, які були придбані за кошти від зiбpaнoї учнями макулатури, а це 420 гривень.
На свято до школи завітали представники районної організації Народної Партії, зокрема, голова Пісківського осередку Народної Партії Надія Миколаївна Обелець, яка вручила літературу для шкільної бібліотеки. Це твори В.О. Сухомлинського, енциклопедії «Тварини-рекордсмени», «Світ моря», «Дивовижні історії», «Дітям про все на світі», «Хто? Що? Де? Коли?» та інші. Цей подарунок став можливим за підтримки голови районної організації Народної Партії Валерія Петровича Колоші, колишнього учня школи, а нині керівника ПСП «Пісківське».
Валерій Петрович постійно надає благодійну допомогу рідній школі. Це i дарований ним новий комп’ютер на свято Першого вересня, сучасні пластикові двері вартістю 18 тис. грн., двері у спортивний зал, посуд у їдальню, різноманітні крупи, цукор, які отримуємо кожного року .
Приємно здивував нас, вчителів школи, Валерій Петрович, коли на святі Дня села оголосив, що всім педагогічним працівникам безкоштовно виділено по одному центнеру зерна. Валерій Петрович зі своїми працівниками – частий гість у школі на козацьких святах, Дні святого Миколая. Він завжди приходить до нас із подарунками. Також для поїздок учнів на змагання та вчителів на районні свята ПСП «Пісківське» надає мікроавтобус.
Учнівський та педагогічний колективи щиро вдячні Валерію Петровичу за турботу і піклування про школу, про наше село. Зусиллями педколективу, а також за допомогою батаків, спонсорів у школі створюються гарні умови для навчання дітей.


Валентина Євченко,
директор Пісківської ЗОШ І-ІІ ст.
Бахмацька районна газета «Голос Присеймів’я»,
№82 (10454) від 26.10.11 року

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".