Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

03.06.2010

 

 

Останнім часом набуває масового характеру тиск на членів Народної Партії з боку представників партії влади на місцях.

Мета цього тиску є очевидною і фактично не приховується: примусити наших однопартійців залишити лави своєї партії і перейти до Партії регіонів.

Аргументи до такого спонукання прості до примітивізму – звільнення з посади або призначення на більш високі посади.

Зайве зауважувати, що така практика є неприйнятною взагалі і, зокрема, стосовно партнерів, значною мірою завдячуючи яким виконавча влада й була здобута.

Це суперечить і елементарним принципам демократії, про відданість яким неодноразово заявляли керівники партії влади.

Нарешті, можливість у такий спосіб зміцнювати свою політичну силу за рахунок іншої є ілюзорною, абсолютно оманливою і до справжнього позитиву ніколи не призводить.

Прагнення місцевих князьків монополізувати не тільки адміністративну, але й політичну владу контрпродуктивне, адже шляхом залякування заганяти людей до будь-якої партії – у кінцевому рахунку лише шкодитиме цій партії.

Народна Партія очікує на адекватну реакцію щодо нашої позиції і сподівається, що подібна практика утисків членів нашої партії дістане відповідну оцінку з боку керівництва Партії регіонів.

 

Політвиконком Народної Партії

3 червня 2010 року

Коментарі
Веточка
04.06.2010 12:20:45

Только вот вопрос , зачем это нужно регионам ? Ведь Народная партия в составе коалиции, а значит имеет квоты на опрделенные должности .

Гість
03.06.2010 11:34:14

Дуже потрібна і своєчасна заява. Але вона була б значно ціннішою, якби вказали кого саме й де звільнили.

Yakimenko
03.06.2010 11:26:04

Партии регионов очевидно очень не хватает конструктивного подхода к работе с партнерами по коалиции. Нужно не давить на партнеров, а уступать и пытаться найти общий язык! Правильно, что народники об этом говорят. Главное, чтобы местная практика давления на народников (или любую другую политическую силу) не была перенесена на всеукраинский уровень, иначе будет только накаляться общественно политическая ситуация и усиливаться напряженность.

Dark Sun Light
03.06.2010 11:18:49

Тепер постає питання, що робити і як цьому завадити? Це абсолютно неприйнятно... Але в дусі партії регіонів) Та все ж є вірогідність, що це певні ситуативні дії і ще можна домовитись???

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".