Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ

11.05.2010

 

 

Спроби політичного терору будуть жорстко зупинені

 

Коли немає аргументів, у хід іде фізичне насильство. Саме так сталося із народниками Тернопільщини, на офіс яких здійснили напад невідомі. Інцидент стався у ніч з 5 на 6 травня 2010 року, внаслідок чого у приміщенні Тернопільської міської організації Народної Партії цеглою було вибито вікна, знищено партійну символіку, прапори та вивіски. Нещодавно стався ще один напад на регіональну організацію народників на Тернопільщині.

Прояви вандалізму, до яких, вочевидь, вдаються опоненти Народної Партії, не можна називати інакше, як спробами політичного терору. Не маючи ані аргументів проти позиції та дій народників, ані здатності до цивілізованої дискусії, дехто вважає за можливе вчиняти напади на партійні приміщення. Подібне варварство, безумовно, є проявом слабкості наших опонентів. Адже не заявляючи про себе відкрито, все, на що здатні ці люди, – таємно кидатися камінням та тікати від суперечок і відповідальності.

Екстремістські дії проти народників Тернопільщини викликають занепокоєння ще й тому, що нав’язують суспільству неадекватну і незаконну модель відстоювання своїх поглядів. Проте ті, хто таким чином намагається дестабілізувати ситуацію в країні і посилити соціальне напруження, нічого не доб’ються. Народники вже звернулися до Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ із вимогою розслідувати факти інцидентів з партійними офісами. Переконані, що об’єктивне розслідування виявить винних у політичному вандалізмі, вони будуть покарані відповідно до закону. Наголосимо, що особливо важливо знайти і притягнути до відповідальності не лише сліпих виконавців, а й замовників нападів на тернопільських народників. Підбурювачі суспільного безладу мають зрозуміти, що це не залишатиметься безкарним.

Народна Партія завжди відстоювала необхідність налагодження спокійного і обґрунтованого соціального діалогу, який має базуватися на взаємній повазі та прагненні до компромісу. Метою народників є послідовна реалізація власної програми, досягнення соціальної справедливості і добробуту громадян. Саме для цього працюють і завжди працюватимуть Народна Партія та фракція „Блок Литвина” у Верховній Раді України. Нас неможливо збити з цього шляху ані провокаційними закидами, ані екстремістськими діями. Ті ж, хто намагається спровокувати громадянські заворушення та порушити стабільність і порядок, відповідатимуть перед законом і власною совістю.

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
darmoln
11.05.2010 22:37:18

Не треба боятися цих хуліганів, Народна Партія діє в інтересах громадян України, і тому вона подолає і ці дрібні негаразди.

olin
11.05.2010 22:34:49

Політичний терор це єдиний спосіб заявити про своє "існування" деяких політичних сил.

Voronyanska@ukr.net
11.05.2010 11:10:20

Коли у опонентів просто невистачає аргументів та слів вони вдаються до грубої фізичної сили, нажаль це вже стає закономірністю в Україні. Дуже хотілося б нарешті побачити не лише вміння опозиційних сил махати кулаками та бити вікна, а і їх здатність працювати та робити щось корисне для нашої країни!

Yakimenko
11.05.2010 11:06:23

Нецивілізовані дії опонентів Народної Партії, дійсно, демонструють їхню слабкість і нездатність адекватно відстоювати свої позиції. Безумовно, тих, хто намагається підбурювати громадянські заворушення необхідно притягнути до відповідальності!

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".