Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Напади на Народну Партію – прояв слабкості наших противників

26.10.2010

У ніч з 24 на 25 жовтня 2010 року невідомими особами скоєно черговий акт вандалізму щодо партійного приміщення Тернопільської регіональної організації Народної Партії. Трохи більше року тому невідомі так само спаплюжили партійну символіку Народної Партії та намагалися вдертися до офісу регіональної парторганізації. Симптоматично, що подібні акти політичного терору проти народників відбуваються саме напередодні виборів, коли стає очевидно, що опонентам Народної Партії нема з чим іти до людей. Напевно, саме тому вони йдуть на банальний розбій.

Напади на представників Народної Партії та партійні приміщення є не просто виявом відсутності елементарної культури передвиборчої боротьби. Передусім, подібні акти наших противників – прояв їхньої слабкості. Очевидно, спаплюжити партійний прапор для деяких „активістів” радикальних націоналістичних сил – це спосіб політичної помсти, адже вони не здатні ані на змістовний діалог, ані на те, щоб запропонувати суспільству чіткі і зрозумілі дії на центральному та місцевому рівнях.

Народники ж ідуть до людей з конкретними ідеями і пропозиціями та реальною програмою. Саме розуміння своєї слабкості та нашої сили викликає у декого таку неадекватну реакцію.

Народна Партія вже звернулася до правоохоронних органів за фактом скоєного злочину. Ми вимагаємо якнайшвидше розслідувати факт нападу на тернопільський офіс народників.

Також ми звертаємося до всіх політичних сил із закликом: давайте вести цивілізований діалог та не вдаватися до варварських методів у передвиборчій боротьбі. Не варто демонструвати дріб’язковість, намагаючись будь-що нашкодити сильнішому і розумнішому.

 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
Voronyanska@ukr.net
26.10.2010 14:12:19

Такі дії дійсно виглядають смішними та позбавленими будь-якого здорового глузду і більше говорять про безпорадність політичних опонентів Народної Партії, ніж про їх плідну роботу!

Dark Sun Light
26.10.2010 13:42:26

Думаю - это свидетельство не зрелости демократии в Украине... к сожалению многие политические силы, в отличие от Народной Партии, еще не готовы к цивилизованной политической борьбе и не понимают, что единственный возможный инструмент борьбы в демократических условиях - вербальный.

Yakimenko
26.10.2010 13:38:20

Зривати партійний прапор та вивіску - це просто політичне дикунство! Безумовно, країна потребує конструктиву, який сьогодні пропонує лише Народна Партія!

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".