Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗАЯВА НАРОДНОЇ ПАРТІЇ. Вибухівка стала інструментом боротьби опонентів

20.10.2010

 

Із наближенням дати виборів противники Народної Партії, відчуваючи свою неспроможність перемогти чесно, дедалі частіше і зухваліше вдаються до відверто дикунських методів боротьби. Замість публічного діалогу  використовуються брудний шантаж та відвертий розбій. Останні події свідчать, що у політичній боротьбі в хід іде навіть вибухівка.

19 жовтня 2010 року, о 20:30, у селі Салтанівка Любашівського району Одеської області скоєно напад на кандидата в депутати обласної ради від Народної Партії Анатолія Івановича Артеменка. Біля будинку, де мешкає А.Артеменко, до нього підбіг невідомий та кинув під ноги вибуховий пристрій. На щастя, кандидат-народник залишився живий, проте отримав численні травми.

Очевидно, що причиною нападу на А.Артеменка стала його політична діяльність, адже він не лише балотується до облради, а й зараз є депутатом Любашівської райради від Народної Партії. Оскільки погрози, шантаж і моральний тиск на народників виявилися неефективними, опоненти намагаються застосувати проти наших однопартійців фізичне насильство.

Народна Партія засуджує і висловлює обурення такими злочинними діями.

Заявляємо: ми ніколи не поступимося своїми принципами. Народники завжди жорстко відстоювали інтереси своїх виборців і прихильників. І навіть варварськими методами нас не залякати.

Ми вимагаємо від правоохоронних органів якнайшвидше розслідувати факт політичного терору проти А.І.Артеменка, дати правову оцінку ситуації і притягнути винних до кримінальної відповідальності. Народна Партія бере на контроль розслідування цієї справи і закликає усі засоби масової інформації об’єктивно інформувати громадськість про результати роботи правоохоронців. Народники боротимуться і захищатимуть право своїх однопартійців на власну політичну позицію і активну політичну діяльність. Не можна допустити, щоб терор і насилля стали на заваді вільним, чесним і демократичним виборам. 

Політвиконком Народної Партії

Коментарі
ЮБК
22.10.2010 15:57:14

Подобные факты, пусть и не совсем гуманные, являются реальным подтверждением того, что в народниках видят реальных оппонентов, способных победить. Но наших кандидатов не сломить.

Yakimenko
20.10.2010 14:53:36

Добре, що є такі політичні сили, як Народна Партія, які стоять на захисті прав громадян і борються за чесні та демократичні вибори!

Voronyanska@ukr.net
20.10.2010 14:50:22

на мою думку - такі дії є не лише недопустимими,а й просто низькими! Адже звертатись до таких методів боротьбі - це вже свідчить про повну безпорадність та непрофесійність політичної опозиції!!

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".