Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Лідер Народної Партії В. Литвин зустрівся з трудовим колективом ТОВ „Розма”

07.12.2009

 

7 грудня 2009 року відбулася зустріч лідера Народної Партії, кандидата на пост Президента України Володимира Литвина з трудовим колективом Чернівецького підприємства „Розма” (з виготовлення гумової продукції). Почути позицію Володимира Литвина щодо суспільно-політичної ситуації в країні прийшли на зустріч понад 400 працівників.

Лідер Народної Партії відповів на численні запитання стосовно політичної ситуації, економічної кризи та можливих шляхів виходу з неї. Працівників цікавили законодавчі ініціативи Народної Партії з питань оплати праці, в соціальній сфері. У ході зустрічі також порушувалися питання підвищення мінімальної заробітної плати. Людей цікавило питання нестабільності у державі та досягнення повної відповідальності влади перед народом, зростання цін, скорочення робочих місць, різке падіння прожиткового мінімуму.

Працівники підприємства „Розма” ставили багато запитань відносно несправедливо призначення однакових пенсій для людей, що мають стаж понад 30 років, та тих, хто не працював зовсім, а також нестабільності у державі і досягнення повної відповідальності влади перед народом. Відповідаючи на запитання присутніх, Володимир Литвин зауважив: „ На часі введення другого рівня пенсійної системи – накопичувального загальнообов’язкового державного страхування. Накопичувальний пенсійний фонд дасть можливість підвищити рівень соціального захисту в майбутньому”. В.Литвин також нагадав, що дії Народної Партії спрямовані на підвищення пенсій до 80% від середньої заробітної плати в економічній сфері та запровадження персональної державної опіки кожної самотньої літньої людини.

Ознайомившись із роботою підприємства у виробничих цехах, В.Литвин заявив: „Я переконаний, що держава повинна сприяти виходу державної продукції на світовий ринок”.

На завершення тривалої розмови з працівниками ТОВ „Розма” В.М.Литвин побажав трудовому колективу нових виробничих успіхів та економічної стабільності підприємству. Колектив у свою чергу одноголосно висловив довіру відносно дій та завдань Народної Партії щодо наведення порядку у державі.

Крештанович Ірина

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".