Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Володимир Литвин привітав колектив Чернівецького аеропорту

07.12.2009

 

7 грудня 2009 року Голова Верховної Ради України, Голова Народної Партії, кандидат на пост Президента України Володимир Литвин прибув із робочим візитом у Чернівецьку область. Одразу по прильоту В.Литвин привітав колектив Чернівецького аеропорту з Міжнародним днем авіації. У невеличкому виступі Володимир Михайлович наголосив: „Сьогодні я від душі вітаю з професійним святом всіх уас, чиє життя пов’язано з небом: пілотів цивільної авіації, представників авіаційної промисловості. Наша земля народила цілу плеяду відважних пілотів, льотчиків-випробувачів, космонавтів, конструкторів авіаційної техніки, завдяки  вашій самовідданій праці Україна є однією з провідних авіаційних держав світу. За роки незалежності своїми трудовими досягненнями ви підтвердили потужний потенціал галузі, а пройдений вами славетний шлях входить яскравою сторінкою у літопис нашої держави. Завдяки вашим зусиллям удосконалюється система підготовки льотного та інженерно-технічного персоналу, забезпечується належний рівень безпеки польотів, обслуговування пасажирів”. Також Лідер Народної Партії висловив вдячність ветеранам авіації за відданість справі, вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молодого покоління захисників Вітчизни та подарував льотчикам і пілотам аеропорту ікону Миколи-чудотворця. Колектив у свою чергу на згадку вручив Голові Верховної Ради України спеціальну льотну куртку.

Крештанович Ірина

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".