Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
18 червня 2009 року Голова Верховної Ради України, Голова Народної Партії Володимир Литвин відвідав Донецьку область з робочим візитом

18.06.2009

«У нас спрощене розуміння політики, тому Україна не може себе знайти у 21 сторіччі», - заявив Володимир Литвин під час зустрічі з науковцями та студентами, яка відбулася у стінах Донецького національного університету.
За його словами, сьогодні мислячі люди залишаються в меншості перед сірістю. «Сьогодні маємо обличчя, але не маємо проекту під назвою «Україна». Сьогодні діє криза, яка все спише. У політиків немає бажання чути інтелектуальне товариство про те, що відбувається в світі», - наголосив Голова Народної Партії В.Литвин.
Лідер Блоку Литвина також зазначив, що такий регіон, як Донбас, є для України як Америка для всього світу. За його словами, тут зосереджена ¼ всього промислового потенціалу України, в тому числі й інтелектуального.
Спілкуючись із журналістами на прес-конференції у вступному слові Володимир Литвин зазначив:«В українських політиків один принцип – всі погані, а один я хороший. Народ перестав сприймати тотальні розмови, і перед виборами політична війна перейде в гарячу фазу. Політиками можуть бути тільки ті люди, які візьмуть на себе тягар відповідальності за країну. Суд має залишатися судом, а правоохоронна система не повинна знаходитись на службі у будь-якої партії».
«Однією з причин розладу в країні є розкол у православ’ї, - сказав В.Литвин, відповідаючи на запитання про майбутній візит в Україну Патріарха Московського і всієї Русі Кирила. – Я особисто знайомий з Патріархом і впевнений, що він може багато зробити для воз’єднання православних».
Відповідаючи на запитання журналістів про те, з яким видом спорту у лідера Блоку Литвина асоціюється нинішній політикум, він відповів, що є прихильником колективних видів спорту, таких як футбол. «Боротьба поза правилами – це не моє. У колективі людина розкривається, вона вписується в нього органічно, але в той же час потрібно випробовувати себе і самому», - додав В.Литвин.
Наприкінці прес-конференції на питання журналістів про те, до якого місяця президентських виборів він схиляється, Володимир Литвин сказав, що «до конституційної дати - січня 2010 року».
Виступаючи на центральній площі м. Шахтерська під час зустрічі з мешканцями міста Володимир Литвин заявив: «Що відбувається в країні, ви знаєте. Як ви оцінюєте владу, знаю я. У мене немає жодного підлеглого, лише 450 депутатів, яких ви обрали».
На питання місцевих жителів про розкол України, Голова Народної Партії відповів: «Якщо я на заході говорю про те, що Україні не потрібно вступати в НАТО, то це ж я говорю і на сході. Я б взагалі заборонив українським політикам говорити на теми мови, релігії і міжнаціональних відносин. Про це говорять ті, хто в цьому нічого не розуміє».
Найболючішою темою для жителів Шахтерська і всієї Донецької області є вугільна проблема. «Ми ухвалили закон про престижність шахтарської праці, а зараз його потрібно реалізовувати. Якщо у нас видобувається вугілля, потрібно купувати його у своїх підприємств. Ми, спалюючи газ, спалюємо гроші. Вважаю що потрібно скласти баланс використання енергії і збільшити частку вугілля», - заявив В.Литвин.
Наприкінці зустрічі мешканці Шахтерська поцікавилися, з ким лідер Блоку Литвина хотів би створити коаліцію. Володимир Литвин відповів, що ні з ким окрім людей не хоче її створювати.
«Я зустрічався і з Тимошенко, і з Януковичем. Вони не змогли поділити країну, тому так ні про що й не домовилися. Я проти обрання президента у Верховній Раді, оскільки він буде президентом лише тих людей, які за нього голосували, а не усієї країни. Президент повинен мати моральний авторитет», - зазначив Володимир Литвин.
Підбиваючи підсумки перебування Володимира Литвина на Донеччині можна зробити висновки, що слова лідера Народної Партії не розходяться з його справами і вселяють впевненість в серця людей про те, що лише Народна Партія здатна навести лад в країні.
 
Прес-служба Донецької обласної організації
Народної Партії
Фоторепортаж
Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".