Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
В.Литвин вважає, що концепція виборчого законодавства має започаткувати дискусію

29.04.2011

 

Про це сказав Голова Верховної Ради України, Голова Народної Партії Володимир Литвин в ефірі „5 каналу”.

На його думку, концепцію нового виборчого законодавства було оприлюднено для того, щоб започаткувати дискусію і заміряти політичну температуру довкола найгостріших питань виборчого законодавства. „На сьогодні є тільки ескіз, є, так би мовити, концепція, яка інтерпретована робочою групою і керівництвом робочої групи. Тим паче, що з цієї концепції виділені вузлові, болючі, дискутивні моменти. Я вважаю, що це зроблено, для того щоб прозондувати почву, для того, щоб започаткувати дискусію, для того, щоб відчути температуру – це замір політичної температури. А тоді виходити на рішення, які будуть мати більш прийнятний, більш компромісний характер”, – зазначив Володимир Литвин.

Він переконаний, що після того, як проект буде напрацьований, треба провести його широке обговорення. „Якщо ми відчуємо, що в принципових питаннях є компроміс, можна направити цей проект до Венеціанської комісії”, – зауважив Голова Народної Партії. 

Наталія Куксенко

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".