Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Що відбувається зі світом?

07.08.2018 

Що відбувається зі світом?
Ми перебуваємо в процесі переходу до нової фази цивілізаційного розвитку (це навіть не перехід, а фактично Big Rip – Великий Розрив).
Мартін Хайдеггер визначив цей Перехід як Інший Початок, або Подія (Der Andere Anfang, Ereignis). І немає мосту звідси на той бік: «There is no bridge from here to the other beginning».
Перехід в майбутнє - це стрибок через Безодню… І без онтологічної тріади Поет – Філософ - Політик (як, наприклад, Гомер – Арістотель – Олександр Македонський) ми не справимось.
Що коїться в Україні?
Ми зайшли в глухий кут!
І тому чітко усвідомлюємо, що усі ідеї і поняття парадигми Модерну (суспільний договір, ліберальний індивідуум, антропоцентризм, свобода, рівність, національна держава, нація, конституція, легітимна влада, вибори, історія, прогрес) – це штучні ідеальні (мисленнєві) конструкції, які вже давно працюють не на суспільне Благо, а на деградацію і руйнування Людини, Суспільства і Планети.
Ми зрозуміли, що глобальні проблеми потребують глобальних рішень. Вони не розв'язуються на рівні національної держави, чи політичної нації. 
Ми НЕ можемо де-глобалізувати демографічні, енергетичні, економічні, екологічні, інформаційні, технологічні проблеми. Значить, потрібно глобалізувати національну політику. 
Про поточний момент в нашій Ойкуме́на.
Нас знищують і розпорошують по світу!
Мінус 20 мільйонів за 25 років. 
Знищують як націю в якій відбувається пошук нових смислів і відносин. 
Ми творимо нове, а тому розуміємо, що Новий Суспільний Договір і нова Конституція – це такі ж штучні конструкції як і вибори під які вони створюються.

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України