• Головна
  • Блоги
  • Блог Володимира Тетерука
Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
«Его ведет дорога в Лету…»

15.02.2016 

Рух за очищення, з «фронтменом» Міхеїлом Саакашвілі, починає тур по обласних центрах України. Крім традиційних гасел, критики всього й усіх (зрозуміло, якщо це не стосується Президента та його найближчого оточення) учасники політичного хаджу планують зібрати 1 мільйон підписів на підтримку своїх вимог, які стисло можна охарактеризувати так: „За все хороше й проти всього поганого”. Така акція, на думку одного з активістів руху Валерія Пекаря, сприятиме „створенню широкої громадської коаліції, яка не дозволить владі ігнорувати волю народу". А що ж конкретно пропонує новостворений Рух? Ось його вимоги:

1. Сформувати новий уряд, який буде користуватися довірою народу і докорінно реформувати всі сфери життя, діючи в інтересах переважної більшості українців, а не вузької групи наближених до влади.

2. Призначити нового генерального прокурора, який поставить своєю метою не захистити, а знищити корумповану систему.

3. Посилити законодавство, спрямоване на боротьбу з корупцією. Злодії повинні сидіти в тюрмі, а не в парламенті та уряді.

4. Прийняти закони, які дозволять громадянам і бізнесу чесно працювати і ставати багатшими.

Що ж, наміри благі. І дорога, встелена ними, теж відомо куди веде. Тим не менш, рух набирає обертів, рейтинги новоствореного об’єднання, як і його неформального лідера, невпинно зростають. Майже немає сумніву, що на дочасних парламентських виборах Рух буде безсумнівним фаворитом. А коли відсурмлять своє переможні фанфари – суспільство знову побачить себе біля старого розбитого корита. Хіба що прикрашеного новими лозунгами. А „на манеже – все те же»: фірташі, коломойські, ахметови, пінчуки...

Відомий булгаківський професор наголошував, що розрухи – в головах. „Якби я, - приблизно так казав він, - замість того, щоб оперувати, вештався по мітингах, то це дійсно була б розруха”. Перефразовуючи пана Преображенського, можна сказати: якщо губернатор не керує областю, а катається по форумах, то це точно розруха... звісно - в головах!

«Его ведет дорога в Лету…». Борис Гребєнщиков

Володимир Тетерук

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України