Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Микола Рудченко: «Хочу, щоб після цих виборів у владі були не нові обличчя, а нові добрі справи»

11.09.2012

щоб після цих виборів у владі_250.jpgМикола Миколайович Рудченко більшу частину свого життя працював на керівних посадах. Про нього кажуть, що це рідкісний випадок посадовця, який, пішовши з посади, залишав по собі гарні відгуки колег, незаплямовану репутацію, шанобливе ставлення людей. На запитання про те, чи вважає Микола Миколайович роботу у владі покликанням, народний депутат України відповідає: «Якщо людина відповідальна і живе з усвідомленням совісті і сорому, вона знайде в своєму житті ту роботу, яка стане покликанням. Моє життя з дитячих років складалось так, що я відчував потребу допомагати, захищати, співчувати, діяти так, щоб мама мною гордилась. Я був єдиною дитиною, ріс без батька, мама працювала телятницею, а мені дуже хотілося, щоб вона не знала ні в чому нужди. Пізніше виникла потреба допомагати всім, хто цього потребує, так, очевидно, як мовлять, написано на віку. Моє покликання – жити і працювати так, щоб не соромно було дивитись людям у вічі».

Своїм головним завданням у депутатській діяльності Микола Рудченко вважає допомогу людям, громадам, колективам. Хто до нього звертався з тим чи іншим проханням, хто цікавиться, тим, як він працює, той знає, що в українському парламенті є не лише балакуни й забіяки, а й депутати, які чесно й відповідально виконують свій обов’язок перед людьми. Таких не багато, але вони є.

Миколу Рудченка зареєстровано кандидатом у народні депутати по Малинському ВО № 66. Стосовно рішення йти в народні депутати наступної каденції, Микола Миколайович відповідає:

- Якщо чесно, мені це депутатство не додасть ні в статусі, ні у фінансовому плані, а здоров’я забере чимало. Бо я коли вже берусь за якусь справу, то роблю все, щоб був якомога кращий результат. Ніколи ні на якому робочому місці не пересиджував, а тому мені не соромно за прожиті роки і займані посади. Я не даю оцінки своїм колегам, мешканці Житомирщини і так знають, скільки в нас приймалень народних депутатів і приймальня якого народного депутата від виборів до виборів в області працює… Хто постійно їздить від села до села, надає допомогу: будує, ремонтує, лікує, асфальтує, допомагає працевлаштуватись? А хто приїздить до них лише у передвиборчий період.

Так уже традиційно склалось у нашій країні, у ході виборчої кампанії обіцяють «золоті гори», а в кінцевому результаті обрані депутати непам'ятливі та недоступні для тих, кого переконували чи то словами, чи грішми, продуктовими наборами чи зірковими концертами, - констатує Микола Рудченко.

Демонструючи стриманість у оцінках своїх опонентів, діючий депутат аналізує ситуацію, наводячи такі факти:

- 90% складу нинішньої Верховної Ради мешкає в Києві, і депутатам немає ніякого діла до того, що відбувається в Олевську, в Брусилові, в Народичах чи в іншому регіоні. Коли дізнався, хто йтиме в депутати, а в окрузі, крім мене, зареєстровано ще 16 кандидатів, і більшість із них живуть і працюють у столиці, я прислухався до думки мешканців районів округу, які хочуть, щоб у парламенті їхні інтереси захищала людина, яка живе на Житомирщині, своя людина. Я не даю оцінку своїй роботі, не говорю, що Рудченко – найкраща кандидатура, але люди на зустрічах кажуть так: «Комусь Ви добрий, комусь поганий, але Ви – наш, ми знаємо, де знаходиться Ваша приймальня, що вона регулярно працює, і від Вас можна отримати допомогу, що чекати від інших – лише Бог знає. А тому ми хочемо, щоб ви йшли в депутати і на наступний період».

Якщо відверто, - говорить М.Рудченко, - кожен з тих, хто сьогодні задекларував бажання бути депутатом, мав би перед тим, хоча б рік-два попрацювати з людьми на тій території, де він обирається, зробити щось для людей. А у нас виборча кампанія зводиться до того, щоб порозвішувати «правильні» гасла на білбордах, пороздавати агітаційні буклети з обіцянками, газети, у яких розповідається, який хороший один, і які погані всі інші кандидати. А чого ти сам вартий, хочеться спитати, що ти зробив для того населеного пункту, де народився, для своїх земляків?

Сьогодні роздають гроші, подарунки, веселять людей концертами, приписують собі в актив те, до чого не мають ніякого відношення. А що буде завтра, після виборів? Чи не заберуть у декілька разів більше, ніж дали, адже так уже було не раз. Виборці мають замислитись над цим.

Я ж хочу одного, щоб у парламенті наш 66 Малинський округ представляла людина, яка об’єднає громади всіх районів: Малинського, Радомишльського, Володарсько-Волинського, Коростишівського, Народицького, Брусилівського, Черняхівського. Щоб це був не гість в окрузі, а справжній відповідальний представник інтересів людей у столиці, який скерує свою роботу не на розподіл лісів, надр, земель, водоймищ, нерухомості, як це відбувається нині в багатьох регіонах, а на перспективу для кожної сім’ї, на добро і благополуччя для громадян, - висловлюється нардеп.

Микола Миколайович покладає великі надії на мажоритарну систему виборів, за якою буде обрано 50% депутатів парламенту VII cкликання. Він переконаний у тому, що наступний парламент буде кращий за нинішній і в персональному відношенні, і в якості роботи.

- Людям пропонують нові обличчя, нові меседжі, а я хочу, щоб після цих виборів у владі були не нові обличчя, а нові добрі справи, - сказав М.Рудченко.

 

Підготувала Алла Яковенко

(м. Житомир)

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".