Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Чернігівщина: Думку народників також враховано

02.02.2012

 

 

Починаючи з 2005 року, Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень проводить на Чернігівщині експертні опитування щодо суспільно-політичної та економічної ситуації у регіоні. Мета даного дослідження полягає в тому, щоб у результаті аналізу отриманих даних максимально точно висвітлити суспільно-політичну та економічну ситуацію, а також зміни, що відбуваються в області. Наприкінці січня поточного року в Чернігові відбулося чергове засідання круглого столу, в ході якого Поліський фонд спільно з експертним клубом «Чиста політика» оприлюднили результати опитування «Чернігівщина експертна-2011».

Як і в попередні роки, в опитуванні взяли участь представники органів державної влади, регіональних ЗМІ, громадських організацій і політичних партій. Серед респондентів були і представники Чернігівської обласної організації Народної Партії. Зокрема, голова фракції Народної Партії в Чернігівській обласній раді Микола Дейкун зазначив: «Для нас стало традицією брати участь у даному опитуванні. Уже шостий рік поспіль представники нашої політичної сили мають можливість висловити власну точку зору щодо суспільно-політичної та економічної ситуації на Чернігівщині. Приємно, що експерти Поліського фонду враховують точку зору чернігівських народників при визначенні результатів дослідження».

За результатами дослідження, погіршилося становище в економічному, фінансовому та промисловому секторі, лише в аграрному спостерігалися позитивні зміни.

Уже другий рік поспіль близько 50% опитаних на Чернігівщині відзначають відчутне обмеження свободи слова та доступу до інформації. Найбільш популярними джерелами інформації, за результатами опитування, залишаються інтернет-видання, дещо меншою популярністю користуються місцеві газети, телеканали та радіо.

За результатами дослідження, минулого року провідну роль у формуванні суспільних настроїв на Чернігівщині відігравали центральні органи влади (56,6%) та центральні ЗМІ (46,4%). Вплив політичних партій (як і вплив місцевих партосередків) та їх лідерів на формування суспільної думки в області у 2011 році мав найнижчі показники за всі попередні роки («ніяк не вплинули» - 23,8%, «вплив був незначним» - 58,3%). Утім, традиційно найбільший вплив регіональні партійні організації здійснювали на органи місцевого самоврядування – 27,1%, місцеві органи виконавчої влади – 25,9% та ЗМІ – 16,5%.

 

Юлія Найда,

прес-служба Чернігівської обласної організації

Народної Партії

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".