Наші партнери
Тижневик "Народна"
Футбольний чемпіонат на Вінниччині

26.01.2012

Футбольний чемпіонат на Вінничині_250.jpgЗа сприяння Вінницької районної організації Народної Партії відбувся щорічний чемпіонат Вінницького району з футболу, в якому взяли участь 32 команди. 25 січня 2012 року, на Тетянин день відбулася фінальна частина змагань, у якій взяли участь чотири команди: “Патріот” (с.Бохоники), “Сокіл” (с.Стадниця), “Десна” (с.Сосонка), “Нива” (смт Стрижавка). Гра між ними закінчилась із такими рахунками: “Десна” - “Нива” - 1:2, “Сокіл” - “Патріот” - 3:3 (пенальті краще пробивали гравці “Сокола”, які й вийшли у фінал). Переможцем фінального матчу стала команда “Нива” із смт Стрижавки, яка здолала іншого фіналіста з рахунком 5:3. Третє місце здобула “Десна” із с.Сосонка, яка перемогла суперника з рахунком 7:3.

Фіналістів чемпіонату нагородили дипломами, кубками, медалями, які їм вручив голова Вінницької районної федерації футболу Михайло Демченко. Гравці “Ниви” отримали в подарунок ще й комплекти футбольної форми. Футболістам-переможцям депутат Вінницької райради від Народної Партії Юрій Парфенюк за дорученням народного депутата України фракції Народної Партії Василя Чернія вручив шкіряні м'ячі. Цінними подарунками нагородили і тренерів команд-фіналістів. Визначено і кращих учасників змагань. Ними стали гравець команди “Нива” смт Стрижавка Денис Дячок і воротар Стадницького “Сокола” Олександр Мозолевський.