Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
В.Литвин: «Нам потрібно уважно проаналізувати підходи до законодавчого процесу»

12.07.2011

Про це Голова Верховної Ради України, Голова Народної Партії Володимир Литвин сказав під час брифінгу 8 липня 2011 року.

В.Литвин повідомив, що восьма сесія Верховної Ради України була рекордною за кількісним показником. Водночас, на його думку, мірилом ефективності роботи Верховної Ради України «можуть бути лише процеси в українському суспільстві, в українській державі, якщо вони мають абсолютну позитивну спрямованість».

Голова Народної Партії також зауважив, що значно скоротився термін перебування законопроекту у Верховній Раді України: «Якщо раніше законопроект у середньому знаходився в Верховній Раді від 6 місяців до року, то сьогодні цей термін скоротився до одного-півтора місяця. Ми працюємо з коліс. Завжди є аргументація, що потрібно прийняти законопроект як закон на вчора».

Голова Верховної Ради України переконаний у необхідності проаналізувати підходи до законодавчого процесу. «Нам потрібно уважно проаналізувати підходи до законодавчого процесу. Я запропонував і мої колеги по Президії підтримали проведення парламентських слухань, які б стосувалися осмислення того, як у нас відбувається законотворчий процес, як буде далі розвиватися країна, як ми повинні забезпечити законодавством український розвиток, як нам забезпечити дієвий контроль за виконанням законів», – зазначив В.Литвин. Також він наголосив на необхідності ввести у плани роботи Верховної Ради України заслуховування звітів про виконання законів, особливо законів системного характеру, законів, які зачіпають інтереси абсолютної більшості українського суспільства.

Юлія Бердник

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".