Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Львівські народники купують львівське

25.10.2011

Lviv+Tovarovyrobnyk.JPGУ Львові вчетверте була проведена виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник». Участь в акції взяли понад 70 підприємств міста. Логотипом виставки-ярмарку і надалі залишається марка «Купуй львівське!». Адже як підприємці, так і покупці вже звикли, що під цим логотипом знаходиться якісний товар місцевого виробника. На ярмарку проводилися дегустаційні заходи. Можна було безкоштовно спробувати екзотичні види сирів: кроттен, бюш, томет, сігалон, фета козина маринована в олії та запити козиним фермерським молоком.

Поціновувачі традиційних видів сирів могли придбати на ятках «Російський» сир за ціною 53 грн за кілограм, «Сметанковий» – 56 грн, «Гауда» – 56 грн, «Естонський» – 54 грн, масло – 55 грн, вершки 35 % – 34 грн за кг, спред – 49 грн. Самбірські сири, асортимент яких налічує 15 видів, виготовляють з молока найвищої якості, що отримують від корів, випас яких проводиться на гірських та пригірських пасовищах Карпат. На дільницях виробництва сирів Самбірського молокозаводу збережено класичну, традиційну технологію виробництва твердих сичужних сирів. На підприємстві за сприяння голландських фахівців розпочали виробництво сиру «Гауда». Також за голландською технологією виробляються елітні види сирів: «Сметанковий», «Едам», «Маасдамер» та «Радомер». У 2004 році було здано в експлуатацію сучасну камеру дозрівання та зберігання сиру, що дало можливість безперебійно нарощувати виробництво, забезпечити дотримання належних санітарно-гігієнічних вимог.   

На ярмарку був представлений широкий вибір хлібопекарської продукції. Свою продукцію пропонувала «Хлібна Хата» – загальнонаціональна торгова марка, що об’єднує виробництво хліба і хлібобулочних виробів, хлібобулочних напівфабрикатів, а також кондитерської продукції виробництва «Концерн Хлібпром». До асортименту продукції входять не лише кращі сорти українського хліба, а й продукція, виготовлена за автентичними європейськими рецептурами – чіабатта, багет, французький хліб, круасан тощо. До речі, ціни також досить прийнятні. Калач з кунжутом коштував 5,70 грн, хліб з висівками – 4,10 грн, хліб десертний – 6, 25 грн, хліб духмяний – 4,8 грн, хліб тостовий – 5,1 грн, кекс сімейний – 11,5 грн, круасани – 2,7 грн, пампушки – 5,8 грн, пряники – 6 грн.

Поруч знаходилася ятка «Галицької здоби». Фірма пропонувала не лише традиційні види хліба, калачів, рогаликів, батонів, але і презентувала хліб у вигляді м’яча з надписом «EURO 2012». До слова, фірма «Хліб-Трейд» п’ятнадцять років тому випекла свій перший хліб під назвою «Просто добрий хліб». Фірма постійно переймає іноземний досвід. Результати не забарилися, нині підприємство випікає хлібобулочну та кондитерську продукцію, яка постачається понад 400 клієнтам по Львівській області й відповідає європейській якості та галицькому смаку. На сьогоднішній день асортимент хлібобулочних виробів складає близько 50 найменувань продукції. Серед усієї різноманітності асортименту особливу увагу заслуговують такі хлібобулочні вироби, як хліб «Тостовий», хліб «Горіховий», хліб «З чорносливом», хліб «Делікатесний», хліб «Елітний», хліб «Здоров’я», хлібець «Гречаний», хліб «На молоці», хліб «Бездріжджовий» тощо. Цінову політику підприємство будує так, аби бути конкурентоспроможними. Так, батон «Особливий» порізаний коштує 4 грн, багет «Французький» та багет «Корона» – 4 грн, хлібний колосок – 7 грн, хлібний кошик – 25 грн, печиво за різною ціною – 20 грн, 12 грн, 8 грн, 10 грн, 11 грн за кілограм. Також можна було придбати вироби фірми «Гал-Дар»: хліб «З ізюмом», хліб «Цибулевий» – 4 грн, круасан – 3 грн, піца – 4 грн, кекс «Ласунчик» – 4 грн, тістечко заварне, пончики з різними начинками, тістечко безе – 3 грн.

Завод-виробник мінеральних вод торговельної марки «Солуки» презентував свою продукцію: води місткістю 1,5 літра – 3 грн, 0,330 літра – 2 грн. Цей торговий бренд відомий ще з 60-х років минулого століття. На даний час асортиментний ряд продукції налічує 10 позицій та пропонує як лікувальну, так і столову воду у ПЕТ-пляшках. Нові виробничі потужності та технології дають змогу вести суворий контроль за якістю виробництва та зберігати унікальні властивості вод Солуцького родовища. У найближчих планах підприємства виведення на ринок вод у скляній тарі.

Увагу відвідувачів виставки привернула також марка «Кава зі Львова». Фірма «Добряна» торгувала маслом, сметаною, біо-йогуртом, кефіром, біфілайфом, біженкою,  львівський холодокомбінат – морозивом, варениками, пельменями,

Фірма «Драгобрат» пропонувала покупцям молоко, масло, сири, вершки, кефір, сметану, молоко згущене та варене, а львівський жиркомбінат – маргарини, жири та майонези. ТМ «Родинна ковбаска» дивувала ковбасами, язиком, рулетами, паштетами, салом, сосисками, сардельками, смальцем. «Янівська риба» представила широкий асортимент вітчизняної продукції холодного копчення: сом, скумбрія, оселедець, салака, горбуша, лящ, сайра, мойва, масляна, лосось та пресерви.

«Ця виставка – хороший спосіб для виробників представити свій товар на вибір покупця, знайти клієнта, тим самим збільшивши свій товарообіг, а також познайомитися з новими діловими партнерами для розвитку свого бізнесу та його розширення. Коли ми купуємо продукцію, то звертаємо увагу на виробника. Я завжди раджу обирати продукцію вітчизняних марок. З іншого боку, якщо продукція виготовляється в нас – то це і робоче місце, і податок, який залишається у місцевому бюджеті. Лишень подивіться: який різноманітний та широкий асортимент продукції виробляють наші львівські підприємства», – прокоментував один із відвідувачів виставки, керівник секретаріату Львівської міської організації Народної Партії Іван Ціхонь.

Даяна Головахіна,

м.Львів

Коментарі
Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".