Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Безвізовий режим – подія для нашої країни, звичайно, позитивна

12.06.2017

Безвізовий режим – подія для нашої країни, звичайно, позитивна і певним чином неординарна. Проте, на фоні катастрофічних показників організації життя, той награний пафос, в який його «загортає» влада, - видається штучним і відверто цинічним. Воно й зрозуміло: пишатися більше немає чим. 
Особливо гармонічно вписалися в ландшафт сільської місцевості білборди з написами «Безвіз». Це як заклик до селян: На старт! Час подорожувати! Щось на кшталт відкриття елітного фітнес-центру у селі. Уявіть радість та емоційну піднесенність селян від такої «історичної» події. Прошу вибачення, якщо подібні евфемізми зачіпають чиїсь почуття. 
 Безвізове перетинання кордону – це, без сумніву, дуже зручно. Але коли влада почне дбати й про створення умов для зростання фінансової спроможності українців. Інакше, короткочасне туристичне перебування за кордоном тих, хто туди дістанеться, може трансформуватися для багатьох у довготривалий процес самореалізації на чужій землі, що, в свою чергу, може стати приводом для застосування механізму призупинення безвізового режиму.

Володимир Литвин, Голова Народної Партії

Топ - новина
Голова Народної Партії Володимир Литвин заявив про свій вихід з депутатської групи «Воля Народу»

20.10.2017

Я попередив членів групи, що в разі голосування ними за так звану пенсійну реформу, я буду змушений покинути колектив, що мною і було зроблено.

Публікації
Пётр Щедровицкий: Революция уже произошла, мы просто этого не видим

18.01.2018 

Если в бюджете домохозяйства или в проекте затраты на энергию превышают 10%, скорее всего, проект не будет реализован, а домохозяйство будет испытывать большие трудности.